X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Ponadczasowo modne perły w kolekcjach divy

Kasia Smolińska, perły
Opracowanie: diva
Źródło: diva
Diamenty są wieczne śpiewała Schirley Bassey w filmie o przygodach agenta 007 - Jamesa Bonda. To samo można powiedzieć o perłach. To nieprzemijająca klasyka, która zawsze jest w modzie. biżuteria w stylu Coco Chanel dostępna jest także w sklepach diva.

Coco Chanel kochała perły. Uważała, że są jak okruchy życia, z których czerpie siłę. Nosiła je do wszystkiego: do małej czarnej, męskich garniturów i sportowych swetrów. Wiedziała, że ten dodatek tworzy cały styl i wygląd. Projektantka i ikona stylu lubiła szokować, wzbudzać kontrowersje, ale jednocześnie być elegancką i kobiecą. Stąd z pewnością wzięła się jej miłość do pereł, także tych sztucznych, dużo tańszych od naturalnych. Z pewnością Coco Chanel do gustu przypadłaby biżuteria (zobacz hurtownia biżuterii złotej) divy i jej kolekcja Silver Pearl, w której właśnie takie dodatki dominują.

Biżuteria, perły jasne i ciemne
Opracowanie: diva
Źródło: diva

„W divie jesteśmy przekonani, że biżuteria powinna być dostępna dla każdego, niezależnie od wieku, zawodu czy zasobności portfela. Coco Chanel, jedna z największych projektantek wszechczasów, doskonale wiedziała, co kobiety powinny nosić. Inspirowani jej pomysłami, stylem i projektami proponujemy wszystkim klientkom divy perły w różnych odsłonach” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Biżuteria, perły jasne
Opracowanie: diva
Źródło: diva

W sklepach diva perły dostępne są zarówno w postaci długich naszyjników – ulubionego dodatku Coco, jak i delikatnych bransoletek, czy kobiecych kolczyków. Pojawia się w kliku odsłonach kolorystycznych: można zdecydować się na czarne, złote albo klasyczne białe perły. Taka biżuteria od divy, niezwykle uniwersalna, sprawia że każda stylizacja staje się elegancka i modna.
Choć perły w modzie i jubilerstwie pojawiły się dawno, nadal projektanci często do nich wracają. Ponieważ diva to różnorodna biżuteria na każdy dzień i dla każdej kobiety, nie mogło w niej zabraknąć tych dodatków. Dla australijskiej marki pracują najlepsi projektanci z Londynu, Mediolanu czy Paryża, którzy doskonale wiedzą, jaka biżuteria jest modna. Coco Chanel z perłowych propozycji dostępnych w sklepach diva z pewnością byłaby zadowolona.

Więcej na biżuteria (idź tutaj)
Źródło: 38PR
Opracowanie: Pola Chrobot
21-11-25 15:01:15