X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Deski podłogowe, postarzane

Deski podłogowe, postarzane, Dąb Galiarda
Opracowanie: Kopp
Źródło: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Deski postarzane cieszą się rosnącą popularnością, ze względu na praktyczny aspekt ich użytkowania oraz oryginalny i ciekawy wygląd. Pozwalają wykorzystać stylistyczny efekt wiekowej podłogi już w momencie rozpoczęcia korzystania z mieszkania lub budynku. Ofertę Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe poszerzyły ręczenie postarzane wytrzymałe deski dębowe.

Galiarda, pawana i sardana to trzy wzory postarzenia desek. Swoje miano zawdzięczają historycznym tańcom dworskim. Lite deski dębowe w procesie produkcji, trwającym około ośmiu tygodni, są ręcznie postarzane na różne sposoby. Deski pawana wyróżnia zaokrąglona v-fuga, powierzchnia galiardy jest dodatkowo mocno szczotkowana, zaś na sardanie postarzenia są duże i nierówne, v-fugi kanciaste, co daje efekt bardzo mocnego postarzenia. Wszystkie wytwarzane są w Polsce na indywidualne zamówienie.

Deski podłogowe, postarzane, Dąb Pawana
Opracowanie: Kopp
Źródło: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
- Warto dodać, że każdy z tych wzorów dostępny jest w siedmiu wersjach kolorystycznych, które pozwalają dobrać deski do każdego wnętrza. Kolory to jasny dąb, ciemny dąb, gołębi, bielony, teakowy, orzechowy i mahoniowy. Drewno charakteryzuje się szlachetną elegancją przez cały okres jego użytkowania. Ale postarzanie pozwala osiągnąć docelowy efekt od razu, ponadto taka podłoga (zobaczysz) jest niezwykle praktyczna, zwłaszcza w miejscach o natężonym ruchu – mówi Katarzyna

Wątor z Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Postarzane deski dębowe sprawdzają się szczególnie w miejscach, gdzie od podłogi wymagamy najwięcej, czyli w hotelach, salach restauracyjnych, balowych, ale i w najczęściej uczęszczanych pomieszczeniach w domu. Nie widać na nich śladów zniszczeń i są łatwe w pielęgnacji i renowacji.

Deski podłogowe, postarzane, Dąb Sardana
Opracowanie: Kopp
Źródło: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
- Powierzchnia desek zabezpieczona jest dwoma warstwami olejowosku, który nie tylko jest w pełni naturalny, ale i zabezpiecza podłogę przed wnikaniem brudu. Jeśli zaś chodzi o renowację, to jeśli warstwa wierzchnia ulegnie wytarciu, co przy bardzo intensywnie użytkowanych pomieszczeniach może nastąpić co około pół roku, zalecamy nałożenie specjalnej pasty konserwującej zawierającej płynny wosk – mówi specjalistka Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe.
Nowe w ofercie Kopp deski są nie tylko praktyczne ale i stylowe. Doskonale sprawdzają się w hotelach i obiektach turystycznych lub gastronomicznych stylizowanych na zabytkowe. Co więcej postarzana podłoga (więcej o podłodze jesionowej na stronie) w połączeniu z nowoczesnymi meblami tworzy ciekawe i awangardowe połączenie. Ponieważ produkowane są ręcznie można je indywidualnie dopasować pod względem koloru i typu postarzenia do wymagań konkretnego wnętrza.

Wiekowa podłoga drewniana budzi respekt i nadaje pomieszczeniom wyjątkowy styl. Dzięki Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe można z jej zalet korzystać nie czekając na naturalne zestarzenie się podłogi.
Opracowanie: Patryk Gut
17-08-07 21:29:03