X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Zima z Ozoshi teraz także dla Niej!

Bluzy SS KAKAIMA
Opracowanie: Ozoshi
Źródło: Ozoshi
Pojawienie się czerwieni i fioletu w kolekcji zwiastuje nadejście prawdziwej rewolucji! Sporty ekstremalne przestają być już tylko domeną mężczyzn. Teraz każda amatorka dużych prędkości może czuć się ciepło i komfortowo.

Ozoshi przedstawia bluzy SS KAKAIMA w charakterystycznych dla linii damskiej kolorach. To propozycja dla kobiet pełnych energii, pasji, ceniących wygodę i dobry wygląd. Bluzy (pozostałe informację dostępne będą tu) uszyte z tkaniny typu Soft Shell idealnie chronią przed wiatrem i nie dopuszczają do wychłodzenia organizmu.
Bluzy SS KAKAIMA
Opracowanie: Ozoshi
Źródło: Ozoshi
Teraz bez przeszkód możesz wybierać się na długie zimowe spacery, spotykać się z przyjaciółmi w plenerze lub uprawiać zimowe sporty. Bluzy Ozoshi doskonale spełniają funkcję ocieplającą – możesz zabrać ją także na stok.

Pamiętając o tym, że kobiece zmysły są wyjątkowo wyczulone na dobry wygląd Ozoshi zadbało o każdy nawet najmniejszy szczegół wykończenia. Dla kobiet kochających klasykę – Ozoshi wykonało bluzy soft shell także w biało-czarnej kolorystyce.

Bluzy do kupienia na w cenie 239.90 zł. Bluzy - szczegółowe informacje| -
Źródło: DESTINO COMMUNICATIONS
Opracowanie: Destino Communications
18-09-24 14:12:03