X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Konsole do gier

Prawdopodobnie duża część z was, drodzy czytelnicy, cieszy się, mogąc być właścicielami pięknej, nowoczesnej konsoli playstation 3 (a jeśli nie PS3 to zapewne Xbox 360 (OFERTA). Jeśli idzie o konsole do gier, przywództwo Playstation jest prawdopodobnie niezaprzeczalne, jednym z rywali jest obecnie Wii firmy nintendo, jednak gry na Wii mają zlecenie celować w diametralnie odmienna grupę odbiorców niż gry na PS3.
W ofercie mamy możliwość znaleźć gry dla dzieci na PS3, zarówno najnowsze jak i trochę starsze (dominują głównie zabawy logiczne, wymagające zręczności oraz o tematyce sportowej, aczkolwiek jest także kilka muzycznych a nawet strategie), gry dla młodzieży (tutaj jest więcej gier ustawionych na akcję oraz gry dla starszych, dominuje klasyczny komplet gracza – gry taktyczne, akcji, strzelaniny oraz wyścigi).

Gry na konsole w Blackgames
Jeśli chodzi o akcesoria PS3 także oferuje bogatą ofertę, z której wszelki detal wywrze skutek na rozrywkę, nadając jej dotąd nieznany poziom. Istnieją akcesoria do określonych typów gier, na przykład mikrofon do gier muzycznych lub też pistolet (strona www) umożliwiający znacznie głębiej wczuć się w atmosferę nowiutkiej gry z dużą dawką zaskakujących wydarzeń z punktu widzenia gracza. Możemy też wykorzystać kamerę, pozwalającą grać w dane typy gier, zestaw Move Motion, robiący rywalizację bardziej podobną do gier na wspomniane już konkurencyjne nintendo wii.

Jeżeli zamierzasz skontrolować rzetelność danych umieszczonych w tym materiale, to kliknij tu oraz zweryfikuj u źródła a zdobędziesz stuprocentową pewność w takiej sprawie.Polecamy też

Gry wideo nie tylko dla dzieci

Dzisiaj modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz urządzenia przenośnie wyparły już proste gry planszowe. Od pewnego czasu trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest niezawodna. Konsole do gier wideo marki Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, to jest Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, czyli gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają opcję dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.


Są też dodatki do tych wymienionych akcesoriów, takie jak pokrowce i ładowarki różnego gatunku, zwłaszcza prę różnych rodzajów ładowarek do kontrolerów bezprzewodowych, łącza przewodowe umożliwiające ładować nasze sprzęty w trakcie gry, bezprzewodowa klawiatura, wszelkie rodzaje joypadów, nakładki na jopypady. Jest też obszerna galeria przyrządów kierujących, które można przyłączyć do konsoli, by móc poczuć się niczym kierowca prawdziwego auta, biorący udział w prawdziwym wyścigu. Jest to propozycja tak bogata, że każdy powinien wybrać coś dla siebie i stworzyć swoją konsolę niepowtarzalną, a wrażenie z gry niepowtarzalne.
1 2