X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Czajniki ceramiczne

Czajniki ceramiczne, jak każdy wie, to naczynia będące w każdej kuchni pozwalające gotowanie wody. Tradycyjny model czajnika składa się z garnka z przykrywką mającym wygiętą rurkę pozwalającą wylewać wodę precyzyjnie do innych naczyń bez potrzeby unoszenia górnego wieczka. W sklepach znajduje się mnóstwo takich czajników. Praktycznie każdy z nich posiada znaczący gwizdek, który sygnalizuje o zakończeniu procesu gotowania wody.

Czajnik kontra czajnik
Czajnik ceramiczny
Najbardziej popularnymi czajnikami są czajniki stalowe z oraz czajniki emaliowane. Do gotowania wody potrzebują one jednak innego źródła ciepła. Bez posiadania kuchenki indukcyjnej nie ma możliwości użycia czajnika. Z tego powodu na rynku do kupienia są również czajniki elektryczne, które w najkrótszym czasie ze wszystkich dostępnych czajników pozwolą uzyskać gorącą wodę do kawy. Pierwszy czajnik elektryczny został wyprodukowany w 1891 roku przez firmę Carpenter Electric Company. Od tej pory na rynku znalazły się czajniki elektryczne o różnym kształcie i różnej pojemności. Najpopularniejszymi czajnikami podłączanymi do prądu są czajniki elektryczne z tworzywa sztucznego, które wielokrotnie straszą plastikową obudową i bardzo często nie pasują do naszych gustownych kuchni. Ponadto tworzywo sztuczne jest jednym z najmniej zdrowych materiałów do kontaktu z żywnością, a w szczególności z gorącą wodą.

Czajniki z zastawą Sklep z wyposażeniem kuchni poleca najzdrowsze czajniki elektryczne wykonane z ceramiki o pojemności 1,2 litra. Wszystkie, dostępne na stronie sklepu posiadają obrotową podstawkę oraz zabudowany element grzewczy. Czajniki z zastawą, to zestawy ceramiczne – czajnik, zaparzacz i filiżanki. Charakteryzują się eleganckim wyglądem. Dla osób posiadających aranżację kuchni w kolorze chłodnym polecamy czajnik ceramiczny DELFT z delikatnymi niebieskimi zdobieniami. Dla pasjonatów przyrody – czajnik ceramiczny MING z pięknym wzorkiem ćwierkających ptaków na gałęzi drzewa. Osoby o artystycznej naturze na pewno ucieszy czajnik ceramiczny PASSIONATO ze wzorem tańczącej pary, natomiast osoby lubiące kolory zaczaruje czajnik ceramiczny ART DECO. Bardzo klasycznym i dodatkowo pasującym do każdego wystroju kuchni jest czajnik ceramiczny VENGA z drobnymi czarno-szarymi kwiatkami (sprawdź w sklepieCzajniki ceramiczne W propozycjach sklepu są czajniki ceramiczne renomowanej firmy HAEN. Każdy z nich można kupić dodatkowo z zestawem do herbaty posiadającym te same wzorki co czajnik. Sklep z wyposażeniem kuchni proponuje czajniki HAEN o pojemności od 0,6 do 1,2 litra. Wszystkie posiadają nietuzinkowy kształt i wzorek. Czajnik ceramiczny HONG KONG ma orientalny motyw liści. Natomiast czarny czajnik ceramiczny TOKYO zaskakuje pięknym wzorkiem białych kwiatów spotykanym w Kraju Kwitnącej Wiśni. Czajnik ceramiczny BARCELONA swoimi zdobieniami oraz kolorami nawiązuje do lat 50. Oprócz tego czajnik ceramiczny AMSTERDAM zaczarowuje prostym motywem w stylu Delft.

Czajniki ceramiczne z naszego sklepu dodadzą subtelności Twojej kuchni. Każdy z nich spotka się również z dużą aprobatą jako prezent na Dzień Matki.


Polecamy też

Organizacja imprez firmowych – doskonałe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa.

Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny
Opracowanie: Planet PR
Źródło: Planet PR
W dzisiejszych czasach coraz więcej korporacji zwraca uwagę na różne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie potrzeby, swoją ofertę przygotowało również wiele innych firm. Przykładowo wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak agencje eventowe, by stwierdzić jak bardzo dużo możliwości wsparcia mamy.
Opracowanie: A.Z.
19-06-05 07:02:03