X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Propozycje odzieżowej marki Wójcik na jesień i zimę 2011

Propozycje odzieżowej marki Wójcik na jesień i zimę
Opracowanie: Wójcik
Źródło: Wójcik
Ciepłe, stonowane barwy, subtelne połączenia, troska o każdy, nawet najmniejszy detal. Różnorodne propozycje, nadzwyczajnie eleganckie, inspirowane szlakami natury, dobre na czarujący spacer jak również rock i zabawę, dla rajdowych zwycięzców czy lekcję baletu. Wójcik, lider na rynku ubrań dla dzieci w segmencie marek premium, prezentuje najnowszą kolekcję Jesień/Zima 2011.

Moda dla dzieci rządzi się swoimi prawami. Nie ma w niej miejsca na nudę, nieprzemyślane rozwiązania i słabe wykonanie, które oceniają i najmłodsi, i rodzice. Z myślą o pasjonatach stylu, jakości i wygody powstało kilkanaście propozycji tematycznych i blisko 10 kolekcji okolicznościowych tworzących jesienno-zimowa kolekcję marki Wójcik.

Już nazwy motywów przewodnich najnowszej kolekcji polskiej firmy odzieżowej zapowiadają udaną przygodę z modą. Znaleźć w niej można stonowane zestawy: „Wanilia i Czekolada”, „Pociągiem przez Świat”, „Szlaki natury”, „Mój Błękitny Miś” oraz „Sowia historia”, jak również porywające, kolorowe kompozycje „Rock i Zabawa”, Rajdowy Zwycięzca” czy „Sfera Powietrzna”.

Propozycje odzieżowej marki Wójcik na jesień i zimę
Opracowanie: Wójcik
Źródło: Wójcik
- Z marką Wójcik każdy dzień może być ciekawie ubrany. Łączymy to co modne, z tym, co wygodne. Najwyższa jakość i konsekwentnie realizowane założenie, iż doskonałość całości powstaje przez doskonałości każdego detalu, to wyróżniki naszej firmy, kolekcji, wszystkich jej elementów – mówi Dominika Rytwińska Brand Manager w firmie Wójcik Fashion Group.

Jesienno-zimowe propozycje marki Wójcik obejmują ubranka oraz dodatki, dzięki czemu stworzyć można kompletne kreacje na uroczyste okazje, zestawy dobre do codziennej zabawy, a nawet uprawiania sportów. Ubranka w rozmiarze 68 – 134 cm tworzą linię Wójcik Kids, kolekcja Young to już rozmiary 122-158 cm.

Kolekcja Jesień/Zima 2011 trafi do sklepów marki Wójcik już piątego sierpnia br. Będzie również dostępna w sklepie on-line:
Opracowanie: Marta Stach
18-06-22 15:20:40