X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Doskonały dźwięk w klasycznej oprawie

Rocking Residence Flow
Opracowanie: Rocking Residence
Źródło: Rocking Residence
Rodzina nausznych słuchawek Rocking Residence rozszerzyła się o nowy model, stworzony z myślą o fanach stylu vintage, którym zależy zarówno na oryginalnym wyglądzie, jak i doskonałym dźwięku. Wygląd modelu Flow nawiązuje do najlepszych wzorców lat 70. i 80. ubiegłego wieku.

Flow to klasyczne słuchawki nauszne, wyposażone w pełny, wygodny (regulowany) pałąk. Zastosowano w nich 40-milimetrowe głośniki, charakteryzujące się impedancją na poziomie 32 Ω oraz reakcją na częstotliwość w zakresie 20 - 20 000 HZ. Na kablu umieszczono pilota do regulacji głośności, który ma wbudowany mikrofon i umożliwia odbieranie połączeń telefonicznych(w zestawie nabywca znajdzie przejściówkę TRRS, dzięki której słuchawki bez problemu współpracują ze zdecydowaną większością dostępnych telefonów i smartphone'ów - m.in. iphone, BlackBerry, Nokia oraz HTC).

Ale specyfikacja techniczna to nie wszystko - w przypadku Flow również ważne jest klasyczne, eleganckie wzornictwo. Słuchawki łączą w sobie wszystkie zalety stylu Vintage z doskonałym dźwiękiem, będącym efektem zastosowania w nich nowoczesnych i odpowiednio dobranych komponentów.

Co ważne, model Rocking Residence Flow dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych - do wyboru są:
Flow Helios (żółte)
Flow Aura (niebieskie)
Flow Apollo (białe)
Flow Styx (czarne)

Cenę słuchawek, które są już dostępne na polskim rynku, ustalono na 149 zł. Więcej informacji znaleźć można na stronie:
Źródło: Tabasco PR
Opracowanie: Katarzyna Buraczyńska
18-11-06 07:14:11