X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nieoszlifowane kamienie w kolekcjach divy

Nieoszlifowane kamienie w kolekcjach divy
Opracowanie: Diva
Źródło: Diva
W modzie jest wszystko, co naturalne, nie skażone ludzką ręką. Im bliżej Matki Ziemi tym lepiej. Australijska biżuteria diva proponuje w swoich kolekcjach biżuterię, w której znaleźć można nieoszlifowane kamienie. W otoczeniu złota czy srebra stanowią piękną biżuterię, bardzo eko i naturalną, a przede wszystkim bardzo modną.

Wszyscy chcą tworzyć i żyć w zgodzie z naturą. Luis Vitton wypuszcza linię swoich słynnych torebek Monogram z ekoskóry, Anya Hindmarch projektuje płócienną torbę ze sloganem „I’m not a plastic bag”, która szybko zyskuje miano kultowej. Trend na korzystanie z tego, co dała nam matka natura pojawia się także w biżuterii. W sklepach diva można znaleźć wiele dodatków, które wykonane są z nieoszlifowanych kamieni.

Nieoszlifowane kamienie w kolekcjach divy
Opracowanie: Diva
Źródło: Diva
„Projektanci marki diva zawsze w swoich propozycjach odzwierciedlają światowe trendy. Kult ziemi i natury dotarł także do naszych sklepów. Piękne pierścionki, naszyjniki z nierównymi formami nieoszlifowanych kamieni to trend 2011 roku. Marka diva przygotowała propozycje dla najbardziej wymagających fashionistek” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Nieoszlifowane kamienie w kolekcjach divy
Opracowanie: Diva
Źródło: Diva
W kolekcjach marki diva znaleźć można pełną gamę dodatków z nieoszlifowanymi kamieniami. Pojawiają się duże pierścionki w wyrazistej kolorystyce, ale także subtelne - białe czy błękitne, które przyciągają uwagę, głównie swoją niespotykaną formą, a nie barwą. W divie dostępne są także modne, duże naszyjniki czy niecodzienne bransoletki. Dla wszystkich tych dodatków elementem kluczowym jest duży nieoszlifowany kamień, który oprawiony w metal wygląda niezwykle. Dzięki takim ozdobom każda stylizacja zyskuje na oryginalności, a proponowana przez markę diva biżuteria będzie tej jesieni bardzo modnym dodatkiem. Ich urok doceniły najbardziej znane polskie blogerki modowe, jak Joanna Krawiec - bloo90fashion, czy Joanna Glogaza – Styledigger, które chętnie prezentują taką biżuterię w swoich codziennych stylizacjach.
Źródło: 38PR
Opracowanie: Katarzyna Życińska
21-04-28 11:38:21