X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Marka gWINNER ubiera najpiękniejsze kobiety

Wybory Miss Śląska i Moraw
Opracowanie: DESTINO COMMUNICATIONS
Źródło: DESTINO COMMUNICATIONS
W niedzielę 26 czerwca 2011r. Muzeum „Górnośląskiego Parku Etnograficznego" w Chorzowie przerodziło się w pokaz mody podczas którego wybrana została Miss Śląska i Moraw. Była to już druga edycja międzynarodowego konkursu piękności. Kandydatki zaprezentowały się w kilku odsłonach - skórzanych futrach, bieliźnie oraz strojach fitness marki gWINNER.

Podczas Gali można było podziwiać zarówno luźne, jak i dopasowane koszulki, spodnie i shorty z najnowszej kolekcji Mrs Fitness marki gWINNER inspirowanej trendami fitnessowymi i tańcem. Dominowały kobiece fasony. Oprócz klasycznych kolorów, czyli nieśmiertelnej bieli i wyrafinowanej czerni, pojawiły się także stroje w najmodniejszych w tym sezonie neonowych pomarańczach, radosnych fuksjach i niewinnym błękicie. Stroje sportowe gWINNER idealnie spełniały swoje zadanie - dopasowując się do kształtu sylwetki pomagały kandydatkom podkreślić ich największe atuty.

Wybory Miss Śląska i Moraw
Opracowanie: DESTINO COMMUNICATIONS
Źródło: DESTINO COMMUNICATIONS
Organizatorem konkursu była Agencja Artystyczna „Gabriela Models", a patronat honorowy objął Konsul Generalny Republiki Czeskiej Josef Byrtus. W trakcie imprezy nie zabrakło też występów zespołów muzycznych oraz grup tanecznych. Jednak najważniejszym celem było wybranie spośród kandydatek najpiękniejszej dziewczyny Śląska i Moraw 2011.

I tak pierwszą nagrodę, koronę i tytuł Miss Śląska i Moraw 2011 otrzymała Izabela Rak z Zabrza. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w Półfinałach Miss Polski. Spośród finalistek wybrano też Miss Publiczności – Klaudię Musiał, której przypadło podwójne wyróżnienie, bo otrzymała ona również tytuł Miss Gracji. Gratulujemy wszystkim dziewczynom, które wzięły udział w konkursie i dzielnie walczyły o tytuł najpiękniejszej. Pamiętajcie, że tytuł Miss jest tylko jeden, a definicji piękna tak wiele.
Źródło: DESTINO COMMUNICATIONS
Opracowanie: Destino Communications
19-02-11 07:17:03