X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Baterie bezdotykowe i lekarskie

bateria bezdotykowa
Opracowanie: Grupa Armatura
Baterie bezdotykowe i lekarskie zostały zaprojektowane w taki sposób, by ich obsługa nie wymagała bezpośredniego dotyku dłonią. Dzięki temu na urządzeniach nie gromadzą się zarazki, a ręce po umyciu są nieskazitelnie czyste.

Dłonie stanowią główną drogę przenoszenia drobnoustrojów, które po wniknięciu do organizmu mogą wywołać choroby zakaźne, zatrucia, infekcje, czy rozwój pasożytów.

Podstawą do uniknięcia zakażenia jest prawidłowa higiena rąk. Niestety nawet częste mycie dłoni może okazać się niewystarczającą ochroną. Dlaczego?
Woda i odpowiedni detergent stosowany podczas mycia rąk sprawiają, że wszelkie mikroorganizmy zostają spłukane i dłonie stają się czyste. Jednak podczas zakręcania wody dotykamy kurek, na którym wcześniej przy odkręcaniu zostawiliśmy część zarazków. Oprócz tych pozostawionych przez nas, znajdują się też te pochodzące od osób wcześniej korzystających z umywalki. W ten sposób roznosimy drobnoustroje chorobotwórcze.

Idealne rozwiązanie technologiczne
bateria bezdotykowa
Baterie łazienkowe bezdotykowe mają wbudowany czujnik, dzięki któremu same się uruchamiają przy zbliżeniu rąk, a następnie po określonym czasie automatycznie się wyłączają. Korzystanie z nich jest nie tylko higieniczne, ale też łatwe i wygodne, co ma istotne znaczenie w przypadku dzieci, osób starszych, niepełnosprawnych, czy chorych, które mogą mieć problem z obsługą standardowych baterii. Ponadto automatyczne wyłączanie wody gwarantuje jej oszczędność.

W niektórych zawodach nieskazitelnie czyste dłonie są priorytetem i niezbędnym warunkiem do bezpiecznego wykonywania zabiegów i badań. Grupa Armatura posiada w swojej ofercie baterie lekarskie dostosowane do potrzeb m.in. lekarzy czy pielęgniarek. Armatura tego typu posiada specjalny uchwyt, który umożliwia prostą obsługę za pomocą przedramienia lub łokcia.

Właściwości baterii lekarskich i bezdotykowych Grupy Armatura idealnie spełniają wymagania stawiane przez szpitale oraz obiekty użyteczności publicznej. Zaprojektowane zostały po to, aby codzienny, podstawowy i niezwykle ważny zabieg higieniczny, jakim jest mycie rąk, przynosił odpowiedni rezultat i chronił nasze zdrowie. Obok praktycznych zalet armatura posiada wyjątkowy, uniwersalny design oparty na prostych i nowoczesnych kształtach, dzięki czemu doskonale komponuje się z aranżacją każdego wnętrza, nadając mu wyjątkowy styl.
19-11-11 07:07:07