X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Ekologiczna deska do krojenia

Ekologiczna deska do krojenia Epicueran®
Opracowanie: Epicueran®
Źródło: Stereodesign.pl
sklep z designerskim wyposażeniem wnętrz, meblami i akcesoriami, wprowadził do oferty produkowane w USA super-ekologiczne deski do krojenia Epicueran®. Powstałe z recyklingu papierowych odpadów, odznaczają się wyjątkową trwałością i praktycznymi właściwościami.

Przeznaczone do wieloletniego użytku produkty Epicurean wykonane są z wielu warstw papieru połączonych za pomocą bezpiecznej dla zdrowia żywicy. Dzięki temu są twardsze od drewna, a zarazem o wiele od niego lżejsze. Nie posiadają porów, dzięki czemu nie przylegają do nich resztki jedzenia i bakterie. Jako jedyne deski niewykonane z plastiku, mogą być myte w zmywarce, co znacznie ułatwia ich użytkowanie. Ponadto są przyjazne dla noży – przy zetknięciu z ostrzem delikatnie się uginają, co zapobiega tępieniu.
Ekologiczna deska do krojenia Epicueran®
Opracowanie: Epicueran®
Źródło: Stereodesign.pl

Na pomysł tworzenia ekologicznych desek z recyklingowanych odpadów wpadli właściciele amerykańskiej firmy TrueRide, produkującej rampy do skateparków. Pierwsze deski Epicurean pdeski (Parkiety Pryczynicz)ły właśnie z resztek ramp. Firma rozwinęła także produkcję z wykorzystaniem innych odpadów, jak zużyty papier czy opakowania po mleku. Produkty Epicurean, wytwarzane w stanie Minnesota w USA, posiadają liczne certyfikaty ekologiczne.
Ekologiczna deska do krojenia Epicueran®
Opracowanie: Epicueran®
Źródło: Stereodesign.pl

W ofercie dostępne są już klasyczne deski kuchenne, deski antypoślizgowe, deski przeznaczone do krojenia mięsa, specjalne deski do pizzy, a także wyjątkowa składana deska modułowa, umożliwiająca uzyskanie aż czterech różnych kombinacji powierzchni do przyrządzania potraw. W asortymencie znajdziemy także odporne na wysokie temperatury podkładki pod garnek oraz podkładki pod kubki.

Akcesoria kuchenne Epicurean można już zobaczyć i kupić na stronie . Teraz do asortymentu sklepu bezpośredni dostęp mają także użytkownicy Facebooka, dzięki specjalnej zakładce „Sklep Online” na profilu Dzięki prostemu i funkcjonalnemu interfejsowi można szybko polubić dany produkt bądź od razu przejść do jego zakupu.

Więcej na: .
Opracowanie: Kalina Paluch
22-05-27 11:09:14