X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Dziecięcy sen

Dziecięcy sen
Opracowanie: Fabryka Materacy Janpol
Źródło: Fabryka Materacy Janpol
Dziecko to wulkan energii. Duża aktywność w ciągu dnia wymaga optymalnego odpoczynku w nocy. Aby pociechy wstawały rano gotowe do nowych wyzwań, potrzebny jest dobry materac.

Każdy materac powinien mieć odpowiednie wymiary i właściwości. Przede wszystkim musi być 20cm dłuższy niż osoba, która będzie z niego korzystać. Jeśli stopy dziecka będą wystawały poza łóżko, organizm może się wychłodzić, co z pewnością obniży jakość snu. Kolejną istotną rzeczą jest wypełnienie. Maluchy rosną szybko, a wraz z kolejnymi centymetrami, przybywa też kilogramów. Dlatego materac musi dopasowywać się do kształtu i ciężaru ciała, by kręgosłup był odpowiednio odciążony.

Dziecięcy sen
Opracowanie: Fabryka Materacy Janpol
Źródło: Fabryka Materacy Janpol
Z myślą o tych aspektach firma janpol stworzyła model Eos. Jego wymiary to to 120 x 60 lub 140 x 70 cm. Wkład gwarantuje wysoką elastyczność i podparcie dla małych pleców. Dodatkowo ma właściwości przeciwgrzybiczne oraz antybakteryjne, co sprzyja utrzymaniu higieny w sypialni. Wszystko to sprawia, że nasza pociecha obudzi się uśmiechnięta i pełna energii.
Materac Eos zdobył pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.
Źródło: Intro Media
Opracowanie: Marta Kocot
18-06-04 12:08:02