X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wakacyjne kursy języków obcych

Moose - Centrum Języków Obcych
Opracowanie: Moose.pl
Źródło: www.moose.pl
Kursy hiszpańskiego Warszawa, korepetycje z niemieckiego Poznań czy angielski Wrocław? Odnalezienie odpowiednich zajęć oraz kursów bywa trudne, jeśli dodatkowo mamy napięty grafik wnętrz (serwis) wolimy by zajęcia odbywały się w wybranym przez nas miejscu. Istnieje jednak centrum języków obcych, które nie tylko posiada swoje placówki w całej Polsce ale przede wszystkim oferuje kursy z dojazdem do klienta oraz zajęcia prowadzone zarówno w trybie indywidualnym jak i grupowym.


Nauka języka w firmie
Opracowanie: Moose.pl
Źródło: www.moose.pl
Kursy w centrum języków obcych Moose gwarantują szybką oraz solidną naukę każdego języka obcego. Bogata oferta zawiera kursy indywidualne oraz skierowane do przedsiębiorstw i instytucji. Bardzo dużą popularnością cieszą się korepetycje z dojazdem do domu ucznia. Centrum języków obcych Moose prowadzi również zajęcia typu angielski z dojazdem do firmy lub instytucji, ze względu na duży komfort zajęć prowadzonych w miejsc wybranym przez klienta oraz umożliwienie skorzystania z kursu osobom pracującym w pełnym wymiarze godzin wnętrz (sprawdź informacje na stronie) posiadającym bardzo napięty grafik.


Kursy językowe dla dzieci
Opracowanie: Moose.pl
Źródło: www.moose.pl
Zajęcia odbywające się w domu są również dużym ułatwieniem dla najmłodszych. Kursy angielskiego dla dzieci we Wrocławiu czy Warszawie prowadzone przez doświadczonych lektorów z CJO Moose z pewnością przypadną do gustu maluchom a ich rodzicom zaoszczędzą czas potrzebny na cotygodniowy dowóz dzieci na zajęcia.


Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod nauczania uczniowie osiągają dobre wyniki w krótkim okresie czasu. Decydując się na wybór oferty centrum języków Moose można liczyć na wieloletnie doświadczenie, najnowocześniejsze metody nauczania języków obcych i bezpieczeństwo. By zapisać się na zajęcia wystarczy wejść na jedną ze stron związanych z ofertą w wybranym mieście i skontaktować się z biurem lub wypełnić krótki test sprawdzający poziom znajomości danego języka.


Język niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, angielski Gdańsk, Warszawa, Wrocław czy Poznań – oferta szkoły daje możliwość nauki wybranego języka obcego w każdym większym mieście w Polsce oraz oferuje liczne promocje i konkursy zarówno dla nowych klientów jak i dla osób, które skorzystały już wcześniej z dowolnego kursu!


Przykładowe oferty kursów w danym mieście można znaleźć na poniższych stronach internetowych:

  • angielski Wrocław
  • nauka hiszpańskiego Warszawa
  • nauka hiszpańskiego Poznań
  • kurs angielskiego Kraków
  • kurs angielskiego Gdańsk
  • angielski Katowice
  • nauka hiszpańskiego Łódź
  • włoski Lublin
  • angielski Szczecin
  • włoski Bydgoszcz


Moose nauka języków obcych
Opracowanie: Moose.pl
Źródło: www.moose.pl
22-03-17 13:04:10