X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

VIP Collection w nowej aranżacji w Złotych Tarasach!

VIP Collection w nowej aranżacji
Opracowanie: Hill & Knowlton
Źródło: Hill & Knowlton
Pierwszy salon VIP Collection w nowej aranżacji wnętrza zostanie otwarty 16 lipca w Złotych Tarasach! W lokalu o powierzchni 130 mkw. można będzie nabyć torby bagażowe, torebki damskie oraz drobną galanterię skórzaną. Salon VIP Collection, którego oferta była już dostępna w Złotych Tarasach, zaprasza klientów do sklepu zaprojektowanego zgodnie z nową koncepcją.

VIPCollecton-witryna
Nowy salon VIP Collection został podzielony na dwie strefy: lotniskową i gabinetową. Prowadzi do niego wejście w kształcie szerokiej, drewnianej bramy. Minimalistyczny styl, w którym utrzymany jest wystrój salonu, podkreślony jest także przez sposób zagospodarowania witryny. Znajdują się na niej tylko pojedyncze modele torebek, dzięki czemu z zewnątrz widać dokładnie cały asortyment VIP Collection. Strefa lotniskowa sprawia wrażenie otwartej i przestronnej dzięki usunięciu sufitu,a wielkoformatowy plakat z widokiem na panoramę miasta przywodzi na myśl dalekie podróże. Asortyment marki jest niezwykle szeroki. Klienci mogą nabyć w salonie portfele, aktówki, torebki damskie, a także wiele wzorów toreb bagażowych.

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych. W centrum działa czteropoziomowy podziemny parking na 1200 samochodów. Projekt i funkcjonalność obiektu została już wielokrotnie nagrodzona. Złote Tarasy są zdobywcą tytułu najlepszego projektu komercyjnego na świecie (MIPIM Architectural Review Future Project Awards). Więcej na stronie internetowej salon - idź tutaj -
Źródło: Hill & Knowlton Poland Sp. z o.o.
Opracowanie: Beata Sadowska
18-08-02 07:10:06