X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Zwierzaki podróżują z klasą

pojemniki
Opracowanie: Curver
Źródło: Curver
Chcesz zabrać swojego pupila na przejażdżkę za miasto lub dłuższy wypoczynek? Staniesz przed wieloma wyzwaniami: jak szybko nakarmić zwierzę podczas podróży, w jaki sposób przechowywać karmę, gdzie spakować wszystkie potrzebne akcesoria pielęgnacyjne i zabawki.

Jedzenie to podstawa
Karmienie czworonoga w trakcie podróży musi przebiegać sprawnie i systematycznie, żeby zwierzę nie poczuło się głodne. Podobnie jak my od czasu do czasu sięgamy po kanapki, tak samo nasz podopieczny potrzebuje regularnych porcji pokarmu. Przed wyjazdem koniecznie zastanówmy się, jak ułatwić sobie tę czynność. W asortymencie Curver Pet Life pojawiła się nowość - zestaw podróżny składający się z trzech elementów: dwóch miseczek (na wodę i na karmę), a także hermetycznego pojemnika 1,5L do przechowywania pożywienia. Zestaw jest tak skonstruowany, że wszystkie części można złożyć w jedną całość i spiąć razem specjalną rączką, która służy również do przenoszenia kompletu. Sprawdzi się szczególnie w pociągu czy w trakcie postojów samochodu na trasie. Dodatkowym atutem jest szczelność pojemnika na karmę. Dzięki temu jej charakterystyczny zapach nie wydostanie się na zewnątrz. Nie zapominajmy, że bardzo istotne jest częste pojenie pupila - zwłaszcza w okresie letnich upałów.

Porządek musi być!
Oprócz pojemników na pożywienie i wodę, ważnymi elementami zwierzęcego bagażu są akcesoria pielęgnacyjne. Znalezienie dla nich odpowiedniego miejsca w bagażniku pomoże uniknąć bałaganu. Praktyczny i estetyczny schowek na akcesoria dla zwierząt Pet Life dostępny w wersji dla psa i kota posiada wystarczającą ilość miejsca na duże i małe przybory. Do przechowywania drobnych akcesoriów służy wyjmowana tacka. pojemnik zamykany jest na boczne zatrzaski, dzięki czemu jego zawartość się nie wysypie.

pojemniki
Opracowanie: Curver
Źródło: Curver

Urlop powinien być czasem beztroski i odpoczynku od stresu nie tylko dla nas, ale również dla naszych zwierząt. Nie narażajmy więc siebie i ich na dodatkowe komplikacje. Wykażmy się rozsądkiem i zawczasu dokładnie zaplanujmy wyjazd. Zaopatrzenie się w produkty, które ułatwią opiekę nad czworonogiem sprawi, że wszyscy wrócą z wycieczki zadowoleni i pełni energii.

Cena zestawu podróżnego Pet Life: 39,99 zł
Cena pojemnika na akcesoria pielęgnacyjne Pet Life: 47 zł

Produkty do kupienia na stronie:
Opracowanie: Anna Rakoczy
19-02-07 07:17:05