X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Misja: czysta ściana

Uwielbiamy radosną twórczość naszych pociech. Farby, markery, kredki świecowe, a jakby tego było mało nawet kleje. Za pomocą tych artykułów maluchy niejednokrotnie potrafią „ozdobić” nie tylko kartkę papieru, ale także ściany. Co zrobić, aby nasz dom nie wyglądał, jak pracownia niesfornego artysty?

pokój dziecka
Opracowanie: PARA
Źródło: PARA

Podstawą jest wybór odpowiedniej farby. Rodzicom kilkuletnich dzieci polecamy PARA Elite Ceramic. Dzięki ceramicznym mikrokuleczkom jej powierzchnia jest bardziej odporna na szorowanie, niż farby tradycyjnej. Produkt ma także podwyższoną odporność na uderzenia. Ponadto ściany absorbują mniejszą ilość kurzu, a powstałe zabrudzenia można łatwo i skutecznie zmyć.

No właśnie zmyć… Detergenty nie zawsze są bezpieczne dla emulsji. W takich sytuacjach warto pomóc sobie specjalnym preparatem. CLEANER DEGREASER dostępny w salonach Dekorian usuwa skutecznie nie tylko ślady po pisakach, ale także tłuste plamy, pozostałości po naklejkach i taśmach, czy odciśniętej podeszwie buta. Wystarczy spryskać zabrudzenie środkiem i zmyć ścianę wilgotną ściereczką, bądź gąbką. W przypadku mocnych zabrudzeń należy odczekać kilka minut po nałożeniu preparatu. Jeśli używamy CLEANER DEGREASER po raz pierwszy warto przetestować go w mało widocznym miejscu, aby mieć pewność, że nie odbarwi ściany. W przypadku farb ceramicznych możemy być jednak pewni, że kolor nie wypłowieje, a powierzchnia będzie czysta, jak pomalowaniu. Odpowiednia farba w zestawie ze skutecznym środkiem czyszczącym to gwarancja uśmiechniętych buzi nie tylko dzieci, ale i rodziców.

Farby - (więcej opinii na ten temat) PARA oraz CLEANER DEGREASER Dynamic dostępne są w autoryzowanych studiach farb PARA oraz salonach wnętrz Dekorian.
Opracowanie: Michał Wilgocki
20-10-12 11:20:32