X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Funkcjonalny zestaw wypoczynkowy

narożnik
Opracowanie: MM Collection
Źródło: MM Collection
Wybierając zestaw wypoczynkowy, najważniejsze jest jego przeznaczenie i wytrzymałość. Do spania, czy do siedzenia – zawsze musi być on wygodny, funkcjonalny i dopasowany do charakteru użytkownika.

Zestaw wypoczynkowy Tommy, dostępny w ofercie MM Collection - producenta mebli tapicerowanych, składa się z wielu funkcjonalnych części, które dowolnie możemy ze sobą konfigurować. Do dyspozycji mamy zarówno fotele, narożniki, sofy czy różnej szerokości pufy i inne akcesoria.

salon
Opracowanie: MM Collection
Źródło: MM Collection
Wiodącym elementem konfiguracji mogą być sofy 2-osobowe, 2,5-osobowe, oraz 3-osobowe. Dostępne są modele nierozkładane oraz rozsuwane z pojemnikiem na pościel. Nowością w sofach Tommy jest funkcja spania (w sofie 2,5), która dotychczas dostępna była jedynie w układach narożnikowych.

Indywidualne gusta każdego użytkownika, mogą zostać zaspokojone przez dobór dodatkowych, mniejszych akcesoriów, jak np. metalowe lub drewniane nogi, podłokietniki dostępne w różnych rozmiarach czy zagłówki. Ich odpowiednia regulacja znacznie wpływa na odciążenie kręgosłupa użytkownika, sprawiając, że mięśnie szyi „odpoczywają” podczas siedzenia.

Trwałe tkaniny obiciowe (od skóry naturalnej, ekoskóry, po materiałowe) dostępne są w dowolnej wersji kolorystycznej. Wygodne i funkcjonalne pokrycie sprawdza się zarówno na długich spotkaniach z przyjaciółmi, samotnym wieczorze z książką, jak również podczas zabaw najmłodszych domowników.

Informacje techniczne:
salon
Opracowanie: MM Collection
Źródło: MM Collection
Nazwa zestawu: Zestaw wypoczynkowy Tommy
Producent: MM Collection
Stelaż: drewno bukowe, świerk, płyty drewnopochodne
Siedzisko: sprężyna falista, pianka wielowarstwowa pokryta watą
Oparcie: poduszki oparciowe
Funkcje: pojemnik na pościel, funkcja spania, wysuwane siedzisko
Akcesoria: zagłówki, podłokietniki do wyboru
Nogi: metalowe lub drewniane
Materiał obiciowy: skóra naturalna, ekoskóra, tkanina, inne
Wymiary: wysokość 87 cm, głębokość 93 cm, wysokość siedziska 46 cm, głębokość siedziska 56 cm, szerokość uzależniona od elementów zestawu
Cena: zależna od konfiguracji poszczególnych elementów i materiałów obiciowych
Źródło: PointB
Opracowanie: Adam Wróbel
19-10-03 07:06:11