X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

System kuchenny otwierany jak lodówka

system kuchenny wysuwny
Opracowanie: PEKA
W dzisiejszej kuchni możemy spotkać coraz to więcej niekonwencjonalnych i inteligentnych rozwiązań. Liczy się ergonomia użytkowania, funkcjonalność, pojemność i łatwy dostęp do każdej części pomieszczenia. Dlatego coraz częściej zamiast tradycyjnych półek w kuchennych szafkach wykorzystywane są wyciągi wysokie.

Jednym z takich wyciągów jest TANDEM, który umożliwia otwieranie cargo jak lodówki, dzięki czemu możemy stworzyć w meblach kuchennych prawdziwą spiżarnię. TANDEM firmy Peka Sp. z o.o. można dopasować do szafki z drzwiami na zawiasach o szer. 450, 500 lub (zobacz aristar) 600mm. Składa się z ramy wewnętrznej z zawieszanymi koszami i stelaża montowanego w całości na prawych lub (zobacz sklep mardrew) lewych drzwiach szafki. Ciężar stelaża jest przenoszony na korpus szafki i nie obciąża zawiasów. Rama wewnętrzna o wysokości 1100 lub 1700mm montowana do dołu i boku szafki przesuwa się w momencie otwierania drzwi. Stelaż posiada również system cichego domyku. W skład stelaża wchodzą kosze druciane lub kosze z drewnianym dnem w kolorze białym lub jasnoszarym z powłoką antypoślizgową.

Dzięki sprytnemu i użytkowemu rozwiązaniu jakim jest system wysuwny TANDEM, możemy stworzyć w naszej kuchni prawdziwą spiżarnię. Wystarczy dopasować stelaż do wymiarów szafki, zamontować i gotowe.
Źródło: PR Solutions
24-01-11 19:01:22