X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

W sobotę poznaliśmy Miss Polski 2011!

W sobotę poznaliśmy Miss Polski 2011! Została nią pochodząca ze Szczecina 19-letnia Angelika Ogryzek.

miss
Opracowanie: Axami
Źródło: Axami

miss
Opracowanie: Axami
Źródło: Axami
Galę w Płocku, która zgromadziła przed telewizorami miliony widzów, rozpoczął emocjonujący pokaz bielizny marki Axami. Finalistki konkursu na najpiękniejszą Polkę zaprezentowały dwie, uwodzicielskie strony kobiecości – tę słodką i tę drapieżną. Jako lolitki i wampy zachwyciły publiczność niezwykłymi kompozycjami, autorstwa projektantów Axami. Subtelny róż, delikatny błękit, ale także namiętna czerwień i zmysłowa czerń – zarówno kroje bielizny, ich wzory jak i kolorystyka pozwoliły wydobyć z dziewcząt pełnię ich urody i wdzięku. Był to niezapomniany show, przyjęty entuzjastycznym aplauzem zgromadzonej widowni. Podczas tego wieczoru kandydatki na najpiękniejszą Polkę zaprezentowały się w nie tylko bieliźnie, ale także w strojach kąpielowych, sukniach ślubnych i wieczorowych.

I Wicemiss została 18-letnia Amanda Warecka z Lublina, II Wicemiss - 23-letnia Marta Kownierowicz z Czarnej Białostockiej,  III Wicemiss - 20-letnia Justyna Karłowska z Mrowisk, a IV - 19-letnia Ewelina Radgowska z Płocka.

Zdobywczyni korony i tytułu najpiękniejszej – Angelika Ogryzek - będzie reprezentować Polskę na konkursie Miss World 2011, którego finał odbędzie się 6 listopada w Londynie.

Trzymamy kciuki!
Źródło: Avando PR
Opracowanie: Katarzyna Budzyń
17-09-18 06:38:49