X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Dzbanki filtrujące Dafi Astra Unimax

Dzbanek filtrujący Dafi Astra Unimax
Opracowanie: Dafi
Źródło: Dafi
Dzbanek filtrujący dafi Astra Unimax został finalistą ogólnopolskiego konkursu Dobry Wzór 2011. Ten prestiżowy plebiscyt organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego wyłania najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku.

W tym roku odbyła się 18. edycja konkursu Dobry Wzór 2011 pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki. Wyróżniony został dzbanek filtrujący Dafi Astra Unimax firmy Formaster, który otrzymał prawo do posługiwania się znakiem graficznym „finalista konkursu Dobry Wzór 2011” i dodatkowo ekspertyzę produktu przygotowaną przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. „Wzornictwo naszych produktów to dla nas bardzo istotna kwestia. Przykładamy do tego dużą wagę, bo wiemy, że dla naszych klientów ważny jest nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także kwestie użytkowe produktów. W tym roku postawiliśmy na nowy wizerunek dzbanków filtrujących Dafi, dlatego bardzo nas cieszy wyróżnienie przyznane przez Instytut Wzornictwa, ponieważ docenia oryginalny styl naszego produktu” – mówi Katarzyna Bursztein, dyrektor ds. rozwoju marki firmy Formaster.

Uroczysta gala konkursu odbędzie się 21 września 2011 w Instytucie Wzornictwa w Warszawie. Laureaci zostaną nagrodzeni certyfikatem Dobry Wzór 2011, a produkty i usługi będą dodatkowo prezentowane na innych wystawach w kraju i za granicą. Finałowe produkty i usługi konkursu Dobry Wzór 2011 można będzie oglądać na wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, która potrwa od 22 września do 22 listopada 2011 roku.

Stylowe dzbanki marki Dafi to pierwsze polskie dzbanki z wymiennym wkładem filtrujący służące do oczyszczania wody kranowej. Właściwości mieszanki filtrującej znajdującej się we wkładzie Dafi pozwalają uzyskać smaczniejszą i zdrowszą wodę w ciągu zaledwie kilku minut. Znajdujący się wewnątrz wkładu węgiel aktywowany usuwa z wody substancje chemiczne takie, jak chlor, ołów, rtęć, nikiel, kadm, miedź, PCW, niektóre pestycydy. Żywica jonowymienna zmiękcza wodę, co w efekcie eliminuje problem osadzania się kamienia kotłowego w czajniku i in. urządzeniach AGD. woda filtrowana jest idealna do gotowania: zup, sosów, warzyw, makaronów, kasz, a dzięki swoim właściwościom poprawia smak i jakość potraw. Lepsza staje się również kawa i herbata, jeśli użyjemy do jej zaparzenia filtrowanej kranówki. Wodę można też spożywać dla zaspokojenia pragnienia zaraz po jej przefiltrowaniu. Dzbanek z wkładem z powodzeniem może zastępować zakup wody źródlanej i stołowej.

Stylowe dzbanki filtrujące Dafi Astra Unimax o pojemności całkowitej 3l, zapewniają ok. 1,5 l przefiltrowanej wody, dwa modele z manualnym lub elektronicznym indykatorem wymiany wkładu, dostępne są w dziewięciu wersjach kolorystycznych: białe, malinowe, pomarańczowe, żółte, zielone, turkusowe, grafitowe, granatowe i niebieskie.
Źródło: Best Brands PR
Opracowanie: Best Brands PR
20-02-01 07:12:31