X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Let’s play!

Zabawa w ogrodzie
Opracowanie: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl
Chleba i igrzysk! – taki okrzyk w starożytności wznosili Rzymianie, domagając się pożywienia i rozrywek. Czy mimo, że od tamtego czasu minęły wieki, postulat rzymskiego ludu zdezaktualizował się? Niekoniecznie. zabawa jest wciąż jedną z podstawowych potrzeb duchowych człowieka. Bawmy się zatem do woli!

Najpierw obowiązki, dopiero później przyjemności – to zasada wyznawana przez większość z nas. Gdy jednak po tygodniu pełnym rozmaitych aktywności, życia w pędzie i uciążliwego niedoczasu wyhamowujemy w piątkowy wieczór, z ulgą oddajemy się czynnościom przynoszącym nieskrępowaną radość. Wyjazd poza miasto, wycieczka rowerowa, odwiedziny u znajomych – wszystko to pozwala nam oderwać się od powszedniego natłoku obowiązków. Zdarza się też, że niczego nie pragniemy bardziej niż pozostać w domu cały weekend i w sposób najprostszy z możliwych odpoczywać, ładując akumulatory na kolejne dni pracy. Wyłączone telefony, niespiesznie przyrządzone śniadanie, dokładnie takie, na jakie mamy ochotę, nie takie, które można bezproblemowo pochłonąć nad komputerową klawiaturą, brak grafiku zajęć i totalna dowolność wyboru, co zrobić z tak dobrze rozpoczętym dniem. Może film? Spacer z bliskimi? Rundka Scrabble?

Gry zespołowe, ogrodowe i domowe
Opracowanie: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl

Wszelkie gry zespołowe nie tylko stanowią atrakcyjną opcję spędzenia wolnego czasu, ale również w wyjątkowy sposób integrują ich uczestników. Emocje związane z rywalizacją i, w zależności od obranej rozrywki, aktywność fizyczna lub umysłowa, stanowią doskonałą formę wypoczynku weekendowego.

Zestaw do gry w krykieta, czy popularne nad południu Europy bule, to idealne sposoby zabawy na świeżym powietrzu dla rodziny lub paczki znajomych. Jeśli jednak nie pogoda nie dopisze, a wieczór przy lampce wina potrzebuje urozmaicenia warto sięgnąć po gry stołowe. Wielu z nas nie pamięta już pozytywnych emocji, jakie towarzyszyły
w dzieciństwie partyjce Chińczyka, może więc warto je odświeżyć?

Gry zamieszczone na kolażu zdjęć zaleźć można w sklepie internetowym na
Źródło: Avando PR
Opracowanie: Ewa Cendrowska
18-07-12 03:53:07