X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Klub Mamuśki – miejsce dla każdej mamy

Matka z dzieckiem
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
"(nie)Zabiegana mamusia, czyli sztuczki z czasem dla każdej mamy. warsztaty z efektywnego zarządzania czasem" – to temat najbliższego (pierwszego w nowym roku szkolnym) spotkania Klubu Mamuśki.

Klub to miejsce dla każdej mamy – tej dopiero poznającej tajniki macierzyństwa jak i tej, która ma już spory bagaż maminych doświadczeń. Pierwsze i jedyne takie miejsce we Wrocławiu – czas i przestrzeń zarezerwowane wyłącznie dla mam.

„Mamy to aniołowie na praktykach”. Jednak czasem i one potrzebują chwili odpoczynku i wytchnienia. I nawet gdy tatusiowie dzielnie wspierają nas w macierzyństwie, czasem niezbędny jest ktoś kto ma podobny harmonogram dnia i listę obowiązków, czyli druga mama. Dlatego też powstał Klub Mamuśki – klub O mamach i DLA mam.

W ramach Klubu organizowane są comiesięczne spotkania, podczas których poruszamy problemy ważne dla każdej mamy: od kwestii zdrowia i urody poprzez pytania o wychowanie, żywienie naszych dzieci na samorealizacji i własnym rozwoju skończywszy. Chcemy, aby to był czas tylko dla nas – chwila wytchnienia, możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, ale też okazja do poznania się, zaprzyjaźnienia i zwykłego, kobiecego poplotkowania o blaskach i cieniach macierzyńskiej codzienności.

Nasze dotychczasowe spotkania pokazały, że wrocławskie mamy chcą się spotykać – są otwarte na nowe przyjaźnie, a także chętnie zdobywają umiejętności, które pomagają im w macierzyństwie. Klub (zobacz tutaj klub malucha) Mamuśki to już społeczność, do której należy kilkadziesiąt wrocławskich mam, skupionych na naszym facebookowym fun page’u.

Najbliższe spotkanie Klubu Mamuśki odbędzie się 29 września o godz. 18.30 w Restauracji Teatralnej we Wrocławiu. Zaczynamy od ważnego tematu: "(nie)Zabiegana mamusia, czyli sztuczki z czasem dla każdej mamy. Warsztaty z efektywnego zarządzania czasem". Poprowadzi je Przemek Huminiecki, znany wrocławski coach i trener.

Szczegółowe informacje o spotkaniu i Klubie dostępne na:
Zapraszamy również na Facebooka:
Źródło: Klub Mamuśki
Opracowanie: Anna Nowocień-Rega
22-05-13 14:01:07