X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Chwila zapomnienia z nowym Zespresso Cafe

Zespresso Cafe
Opracowanie: Zepter
Źródło: Zepter
Najnowszy ekspres ciśnieniowy Zespresso to doskonały sposób na przygotowywanie wybornego włoskiego espresso. Urzeka wyśmienitym smakiem kawy, prostotą obsługi oraz nowym, eleganckim designem.

Espresso to nie tylko rodzaj kawy ale także właściwy sposób jej parzenia. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, otrzymany napój posiada subtelny smak oraz wyrafinowany aromat. Ekspres ciśnieniowy Zespresso Cafe pozwala delektować się najwyższej jakości włoskim espresso o niepowtarzalnym smaku i wyjątkowym zapachu. Nowy – prosty lecz jednocześnie elegancki design urządzenia sprawia, że doskonale prezentuje się w kuchni i stanowi wspaniały element dekoracyjny naszego mieszkania.

Zespresso wyposażono w wyjmowany pojemnik na wodę, pompę wibrującą o ciśnieniu 19 bar oraz uchwyt umożliwiający parzenie „małej czarnej” w systemie „pre-infusion“, który gwarantuje wydobycie unikalnych aromatów kawowych wprost do filiżanki. Prosty paneli (zobacz kliknij, zobacz, sprawdź) obsługi urządzenia – dwa przyciski sygnalizujące włączenie ekspresu oraz jego gotowość do parzenia kawy – pozwala na przygotowanie napoju w najprostszy z możliwych sposobów. W zależności od indywidualnych preferencji smakowych Zespresso umożliwia sporządzenie tradycyjnego lub tzw. przedłużonego espresso i to w niezwykle krótkim czasie. Do parzenia używana jest kawa w hermetycznie zamkniętych kapsułkach, dzięki czemu jej zapach uwalniany jest już ułamek sekundy przed zaparzeniem. Producent – firma zepter – zaproponował cztery mieszanki z najwyższej jakości ziaren (Barista, Intenso, rogal do karmienia (kliknij hiperłącze), Decaffeinato), by każdy smakosz znalazł coś dla siebie.

Zaawansowane parametry technologiczne ekspresu zapewniają utrzymanie optymalnej i idealnej do zaparzenia espresso temperatury wody – 85˚C, odpowiednie ciśnienie wtłaczania wody do kapsułki z kawą oraz szybki czas parzenia – od 20 do 40 sekund w zależności od wybranej mieszanki. Zespresso jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości – kapsułka ze zużytą kawą wpada do specjalnego zbiorniczka, który można łatwo i szybko opróżnić.
Opracowanie: Magdalena Mikołajczak
19-10-17 13:10:43