X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Blogerki w jesiennych stylizacjach Gatty

Czołowe blogerki w jesiennych stylizacjach Gatty
Opracowanie: Monika Dąbrowska
Źródło: Monika Dąbrowska
Gatta – znana i ceniona marka rajstopowa i odzieżowa – zaprosiła popularne, polskie blogerki do współpracy w ramach akcji „Jesienne stylizacje z Gattą”. W środę, 7 września, w salonie firmowym w Złotych Tarasach pięć modnych szafiarek stworzyło z odzieży Gatty niepowtarzalne stylizacje i wzięło udział w sesji zdjęciowej w centrum Warszawy.

Czołowe blogerki w jesiennych stylizacjach Gatty
Opracowanie: Monika Dąbrowska
Źródło: Monika Dąbrowska
W akcji „Jesienne stylizacje z Gattą” udział wzięły znane blogerki – uwielbiane i śledzone na swoich blogach przez setki, bądź tysiące fashionistek – Maffashion, Glamourina, Styledigger, Cajmel oraz Bagladyshop. W salonie firmowym Gatty dziewczyny miały do dyspozycji cały asortyment rajstop, odzieży, zarówno z kolekcji Gatta Bodywear, jak i Joannahorodyńskagatta oraz dodatki w postaci rajstop, kominów i szali. Miksowały, przymierzały i ostatecznie wybrały stroje dla siebie – odważne, eleganckie, romantyczne i na luzie. Każda stylizacja była niepowtarzalna i wyjątkowa. Tak jak style poszczególnych dziewczyn.

Czołowe blogerki w jesiennych stylizacjach Gatty
Opracowanie: Monika Dąbrowska
Źródło: Monika Dąbrowska
„Zaprosiliśmy do współpracy popularne, polskie blogerki, by przedstawić im nasze najnowsze jesienno-zimowe kolekcje, ale też by wzbudzić w nich i ich licznych fankach zainteresowanie odzieżą marki Gatta. Dziewczyny, które brały udział w akcji to prawdziwe trendsetterki. Mają wiele naśladowczyń, które dzięki naszej wspólnej akcji dowiedzą się, że Gatta oprócz rajstop to także bogata kolekcja Joanny Horodyńskiej i odważne propozycje Gatta Bodywear” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

Po przygotowaniu przez dziewczyny własnych, jesiennych stylizacji, w centrum Warszawy odbyła się sesja zdjęciowa. Tego dnia dopisała zarówno pogoda, jak i nastroje wszystkich blogerek, które osobiście się znają i na pierwszy rzut oka widać, że lubią ze sobą współpracować. Szczegóły sesji z udziałem Julii, Natalii, Joanny, Karoliny i Magdy Gatta ujawni już wkrótce.
Źródło: 38PR
Opracowanie: Marta Ulman
17-09-18 06:38:54