X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nowoczesne meble modułowe ze Skandynawii

W ostatni weekend maja w Poznaniu na targach designu moodFORM odbędzie się oficjalna prezentacja nowej marki z branży meblarskiej. MUUNTO to renomowane od lat u naszych skandynawskich przyjaciół meble modułowe.

Do tej pory z systemów Muunto mogli korzystać tylko mieszkańcy krain Wikingów czy św. Mikołaja. Ogromna popularność nowoczesnych mebli modułowych sprawiła, że marka otwiera się także na Polskę – oficjalna prezentacja Muunto planowana jest na koniec maja, kiedy to w Poznaniu odkrywcy najnowszych trendów ogólnie pojętego designu spotkają się na targach moodFORM.

meble modułowe
Opracowanie: MUUNTO


Muunto to nowoczesny system paneli(polecamy ogrodzenia półokrągłe) ściennych wraz z szeroką gamą akcesoriów, które odpowiednio skonfigurowane oferują funkcjonalną przestrzeń precyzyjnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb. System paneli pozwala stworzyć idealną powierzchnię kryjącą nawet całą ścianę, a specjalne prowadnice umożliwiają dopasowanie blatów, szafek czy półek zgodnie z osobistym wyobrażeniem klienta. Panele wykonane są z wysokiej jakości płyt MDF, które można montować samodzielnie lub korzystając z pomocy profesjonalnych instalatorów. Wybrane akcesoria mogą być ściągane z paneli bez jakichkolwiek narzędzi, dlatego też konfigurację mebli można zmieniać tak często, jak tylko przyjdzie na to chęć. Akcesoria można dowolnie przesuwać, podnosić i opuszczać wzdłuż aluminiowych prowadnic, pozostawiając podłogę wolną, dzięki czemu zlikwidowany został problem utrudnionego dostępu do tej powierzchni podczas sprzątania (bardzo ważne w pomieszczeniach biurowych).

Systemy Muunto powstały, aby oferować nowoczesne rozwiązania, które pozwalają funkcjonalnie wykorzystywać dostęp do przestrzeni mieszkalnych, biurowych czy użyteczności publicznej (np. hotelowej). Przy wyborze mebli nie występują ograniczenia co do barw - blaty, szafki i półki są zróżnicowane pod względem kolorów, można także zaproponować własny. Udana konfiguracja może z łatwością wpasować się w gotową aranżację wnętrza, może również stworzyć zupełnie odmienny styl.
Źródło: PR Solutions
19-10-17 13:06:55