X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Sprawdź się! - „Amerykańska matura” z Plusssz Active

Plusssz Active
Opracowanie: Kuźnia PR
Źródło: Kuźnia PR
Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak dałbyś sobie radę na Harvardzie? Już teraz dzięki Plusssz Active możesz sprawdzić czy egzaminy na studia w USA są trudne! Weź udział w konkursie i rozwiąż symulację testu SAT, czyli amerykańskiej matury.

Jedyne co musisz zrobić, aby przekonać się czy masz szansę dostać się na Harvard, MIT czy Stanford to wejść na stronę i rozwiązać test on-line. Rodzaj pytań, liczba zadań i czas trwania testu oparte są na autentycznym teście SAT. Wyniki zostaną zapisane w systemie, a następnie spośród wszystkich uczestników wyłonionych zostanie 5 finalistów, którzy otrzymają najwięcej punktów i zakwalifikują się do II etapu. Druga część testu polega na napisaniu eseju w języku angielskim na zadany temat. Ta część konkursu odpowiada pisemnej części testu SAT. Eseje ocenią akademiccy wykładowcy języka angielskiego.

Dodatkowo jeśli rozwiążesz test przed 11 lipca br., nie tylko sprawdzisz, jakie są twoje możliwości, ale będziesz miał szansę wygrać iPoda Nano, podręczniki do testu SAT oraz zestawy witamin Plusssz Active.
Marka Plusssz zaprasza wszystkich zainteresowanych studiami na Harvardzie, na stronę gdzie znajdują się informacje m.in. o: stypendiach dla Polaków zainteresowanych nauką w najlepszych światowych szkołach wyższych, porady, w jaki sposób aplikopracy (zobacz marketing w internecie)a amerykańskie uczelnie, a także harvardzkie wykłady z różnych dziedzin nauki.
Opracowanie: Karolina Bulik
20-01-23 20:10:23