X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Szczególna ochrona w podróży

Żel undecylenowy Balnea
Opracowanie: Barwa
Źródło: Barwa
Żele balnea marki Barwa to specjalistyczne produkty do pielęgnacji ciała o działaniu antybakteryjnym i undecylenowym. Polecane do codziennego stosowania przez osoby, których skóra narażona jest na działanie negatywnych czynników zewnętrznych - doskonale sprawdzą się w sezonie letnich wyjazdów, zapewniając szczególną ochronę i higienę w czasie podróży. Produkty zawierają pH neutralne dla skóry oraz składniki aktywne odpowiedzialne za jej regenerację i odpowiednie nawilżenie. Żele BALNEA zostały przebadane dermatologicznie. Wszystkie produkty są odpowiednie do pielęgnacji skóry dzieci.

BALNEA Specjalistyczny antybakteryjny żel do mycia ciała, który skutecznie ogranicza rozwój drobnoustrojów. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji ciała i szczególnie polecany osobom, które wykonują pracę fizyczną, aktywnie uprawiają sport, często podróżują.

Żel antybakteryjny Balnea
Opracowanie: Barwa
Źródło: Barwa
Składniki aktywne:
- Arlasilk Phospholipid PTC – skutecznie ogranicza rozwój mikroorganizmów i zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem bakterii, zapobiega podrażnieniom.
- Kwas mlekowy – nawilża, wygładza i chroni skórę przed wysuszeniem.

Pojemność: 120 ml
Cena: 12 zł

BALNEA Specjalistyczny undecylenowy żel do mycia ciała przeznaczony do codziennej pielęgnacji całego ciała. Wskazany dla osób, które często podróżują, aktywnie uprawiają sport, korzystają z basenów, sauny, wspólnych przebieralni i pryszniców. Zalecany jest także osobom z tendencją do nawrotowych, powierzchniowych grzybic skóry. Doskonale sprawdza się w profilaktyce tzw. stopy sportowca.

Składniki aktywne
- Kwas undecylenowy – działa przeciwgrzybiczo, wykazuje właściwości przeciwpotowe, antybakteryjne i ściągające.
- Kwas mlekowy – nawilża, wygładza i chroni skórę przed wysuszeniem.

Pojemność: 120 ml
Cena: 12 zł
Źródło: CRUSO PR
Opracowanie: Katarzyna Król
19-11-21 07:07:03