X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Hongkong kreuje trendy

Hongkong kreuje trendy
Opracowanie: www.lifestyleexpo.pl
Źródło: www.lifestyleexpo.pl
Już po raz trzeci polscy przedsiębiorcy będą mieli niepowtarzalną okazję do nawiązania bezpośrednich kontaktów z producentami z branży modowej, z samego serca Azji. Sposobnością ku temu będą warszawskie targi Lifestyle Expo 2011.

Targi Lifestyle Expo gromadzą ponad 200 wystawców z rejonu Hongkongu i Kantonu. W tym roku wśród nich znajdzie się ponad 30 reprezentantów z branży modowej, którzy zaprezentują zarówno odzież, jak i różnego rodzaju dodatki oraz akcesoria. - Dla odwiedzających jest to niepowtarzalna okazja do bliższego poznania azjatyckiego rynku oraz nawiązania kontaktów biznesowych bezpośrednio z producentami. Tym bardziej, że przedsiębiorcy z tamtego regionu wyrażają dużą chęć współpracy z rynkami zewnętrznymi – mówi Maciej Wilk, Dyrektor HKTDC w Polsce. Organizatorzy, Rada Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) oraz Wydział Handlu Zagranicznego i Współpracy Gospodarczej Prowincji Guangdong, przygotowali szereg atrakcji, wśród których nie mogło zabraknąć, cieszących się ogromną popularnością, pokazów mody.

Podczas każdej edycji targów odwiedzający mogą podziwiać stroje hongkońskich projektantów, prezentowane m.in. przez aktualną Miss Hongkongu. Rok temu imprezę uświetniła Toby Chan, nosząca stroje projektu m.in. Lu Lu Cheunga czy Otto Tanga. 7 sierpnia wybrana została nowa Miss, która również zagości na wrześniowych targach Lifestyle Expo 2011 w warszawie.

Przedsmakiem jesiennej imprezy był, odbywający się na początku lipca, Fashion Week for Spring/Summer w Hongkongu. Na jednej z największych imprez tego typu w Azji, odbyło się 12 pokazów mody, podczas których swoje kreacje prezentowali znani, azjatyccy projektanci, jak również wschodzące młode talenty oraz studenci z Chin kontynentalnych, Hongkongu, Indii, Indonezji i Tajwanu. Organizatorzy zadbali również o stronę szkoleniową - oprócz czterech seminariów odbyła się konferencja, w trakcie której zaproszeni goście dzielili się swoimi uwagami i poglądami na temat nadchodzących trendów w modzie.

Warszawskie Targi Lifestyle Expo 2011 odbędą się w dniach 21 – 23 września, na terenie Centrum EXPO XXI. Osoby zainteresowane otrzymaniem bezpłatnej wejściówki, mogą już dziś zarejestrować się na stronie targów .
Opracowanie: Małgorzata Zarzeczna
18-06-22 15:20:44