X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Turniej golfowy Mercedes Trophy 2011 za nami!

Turniej golfowy Mercedes Trophy 2011 za nami
Opracowanie: MORE PR
Źródło: MORE PR
W dniach 30-31 lipca na polu golfowym Toya Golf & Country Club we Wrocławiu odbyła się kolejna edycja turnieju Mercedes Trophy. Partnerem wydarzenia była marka francuskiego koniaku Otard.

Finał Mercedes Trophy 2011 z Otardem
Dni 30 i 31 lipca były rozstrzygające w siódmej edycji turnieju Mercedes Trophy. W rozgrywkach wzięło udział 112 golfistów, którzy pomimo padającego deszczu rywalizowali ze sobą o na polu Toya Golf & Country Club. W sobotę 30 lipca odbyła się runda kwalifikacyjna. Zawodnicy z najlepszymi wynikami zakwalifikowali się do finału, który został rozegrany następnego dnia. W niedzielę poznaliśmy zwycięzców całego cyklu, którzy będą reprezentować Polskę na ogólnoświatowym finale turnieju Mercedes Trophy w Stuttgarcie, który odbędzie się w dniach od 28 września do 3 października. Będą to Ireneusz Kwiatkowski, Piotr Batogowski oraz Michał Poniż.

Podczas rozgrywek swoich sił na polu golfowym mogli spróbować także początkujący gracze. Na specjalnie zorganizowanej Akademii Golfa, pod czujnym okiem trenera, adepci tego sportu ćwiczyli i udoskonalali swoją technikę. Dla graczy zorganizowane zostały także konkursy. Do Nearest to the Star zaproszono Mateusza Kusznierewicza, który rozpoczął konkurs, uderzając piłkę z tarasy domku klubowego. Pozostali uczestnicy rywalizowali, który z nich pośle piłkę jak najbliżej piłki sportowca. Najlepsi okazali się: Ewa Mokrzycka, Adam Smalarz oraz Patryk Smalarz. Zwycięzcy wezmą udział w rejsie po Bałtyku jachtem żaglowym Sun Odyssey 42 DS w towarzystwie Mateusza Kusznierewicza. Kolejnym konkursem, który rozegrano w sobotę był hole-in-one. Nagrodą główną dla zwycięzcy był urlop z nowym Mercedesem SLK. Niestety w tegorocznym turnieju nikomu nie udało się trafić do dołka za jednym uderzeniem. Doskonałym uzupełnieniem cyklu Mercedes Trophy była degustacja luksusowego koniaku Otard. Goście mogli przekonać się o wykwintnym smaku francuskiego trunku, który cieszył się dużą popularnością wśród zaproszonych gości.

Pięcioletnia współpraca
Turniej golfowy Mercedes Trophy 2011 za nami!
Opracowanie: MORE PR
Źródło: MORE PR
Luksusowy koniak Otard związany jest z golfem od 2006 roku i z niesłabnącym zaangażowaniem promuje ten sport w Polsce. Elegancja, prestiż i klasa to wspólne wartości, które są fundamentem czteroletniego partnerstwa francuskiego koniaku i elitarnej dyscypliny sportu, jaką jest golf.

DOSSIER:
Otard VS (Very Special) – to delikatna mieszanka winogron z najlepszych obszarów upraw, charakteryzująca się minimum 3 – letnim starzeniem. Ma delikatny i zrównoważony smak, z wyczuwalnym aromatem kwiatu winogron.

Otard VSOP (Very Superior Old Pale) – to najpopularniejszy z rodziny koniaków z minimum 5 – letnim okresem starzenia, charakteryzuje się złocistą barwą. W subtelnej nucie smakowej, najintensywniej wyczuwalny jest kwiecisty bukiet, wzbogacony aromatem wanilii, korzeni i tytoniu.

Otard XO (Extra Old) - to grupa najwytworniejszych trunków, których okres starzenia nie może być krótszy niż 7 lat. Cechuje je złożony, doskonale owocowy smak z wyczuwalną kwiatową nutą.

Otard 1795 Extra - zestawiony z rzadkich, starych eaux-de-vie, które dojrzewały w piwnicach "Paradis" w Château de Cognac. Znana jest jego niezwykła długość i subtelność aromatyczna. Oczarowuje nas swym, bogatym bukietem suszonych owoców i wyprawionej skóry z lekką nutą banana. Ma charakterystyczny tylko
dla prawdziwie starych koniaków, złoto - rubinowy kolor .

Wyłącznym dystrybutorem koniaku Otard w Polsce jest Bacardi – martini Polska Sp. z o.o.
Źródło: MORE PR
Opracowanie: Beata Grzybek
19-01-29 07:17:02