X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wyraź się za pomocą biżuterii

Biżuteria ma na celu urozmaicić nasz strój i ozdobić nasz wygląd. Ale spełnia jeszcze jedną rolę. Dzięki niej możemy jasno wyrazić co czujemy, jakie jesteśmy, pokazać naszą osobowość i poczucie humoru. Taka właśnie jest biżuteria z przesłaniem od divy.

Jesteś zakochana? A może właśnie czekasz na miłość? Albo ktoś nie wie, jak Ci o tym powiedzieć? Najpiękniejsze w tych chwilach są subtelne i romantyczne gesty. Dlaczego więc nie wyrazić ich za pomocą biżuterii?
biżuteria
Opracowanie: diva
Źródło: diva

„Biżuteria diva to oryginalne i różnorodne ozdoby, dzięki którym każda kobieta będzie mogła poczuć się wyjątkowo. To także idealna biżuteria na prezent, bowiem pozwala wyrazić nasze uczucia i sprawić komuś miłą niespodziankę” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Hasło Love na pierścionkach, broszkach lub kolczykach to doskonała forma, by pokazać jak ważna dla nas jest miłość. Możemy zamanifestować nasze uczucia i podkreślić nasz stan zakochania. Jednak biżuteria z przesłaniem to nie tylko miłosne wyznanie. Nowością w ofercie biżuterii diva jest łańcuszek (sprawdź łańcuszek srebrny) z zestawem zawieszek w kształcie liter, z których możemy komponować dowolne napisy i przesłanie. Ponadto, można znaleźć kolczyki do pary Love, Hate, łańcuszki dla przyjaciółek z hasłem My best friend czy glamrockowe pierścionki z napisem Rock.
Źródło: 38PR
Opracowanie: Pola Chrobot
18-09-14 07:12:03