X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nowe płyty gazowe w stylu retro Franke Country

kuchnia
Opracowanie: Franke
Źródło: Franke
Od sierpnia Franke wprowadza na rynek nowe płyty gazowe utrzymane w stylistyce retro. Płyty, będące uzupełnieniem linii Country tworzą wraz z piekarnikiem, okapem oraz dopasowaną baterią, spójną całość i stanowią kompleksowy system kuchenny.

Płyty gazowe Country firmy Franke to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie klientów na urządzenia kuchenne harmonijnie dopasowane do wnętrza. Płyty dostępne będą w wersji cztero i pięciopalnikowej w charakterystycznych dla stylu retro kolorach: miedzianym, beżowym i grafitowym. Urządzenia zostały wyposażone w zintegrowany ogrodzeń (zobacz zobaczysz) sterujący z pokrętłami oraz zapalarką elektryczną oraz ruszty żeliwne, które można myć w zmywarce. Zróżnicowana moc i rozmiar palników pozwalają dobrać idealny palnik do rozmiaru naczynia i rodzaju przygotowywanej potrawy. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników płyt gazowych, Franke wyposaża je w termoelektryczny zawór bezpieczeństwa.

kuchenka
Opracowanie: Franke
Źródło: Franke
Styl retro przeżywa od kilku lat swój renesans, zarówno w modzie, jak i trendach stylizacji wnętrz. Stylistyka retro proponowana przez Franke nadaje niezwykłego klimatu wnętrzom tradycyjnym, ale doskonale komponuje się również z nowoczesną zabudową wnętrz.Po urządzenia te chętnie sięgają właściciele podmiejskich rezydencji, ale także wszystkie osoby poszukujące pięknych przedmiotów.

Specyfikacja:
wymiary zewnętrzne wersja 5 palnikowa [mm] 750×510
wymiary zewnętrzne wersja 4 palnikowa [mm] 590x510

Cena modelu z 5 palnikami – 1799 zł-1999 zł w zależności od koloru
Cena modelu z 4 palnikami – 1499 zł- 1799 zł w zależności do koloru

Więcej informacji o systemach kuchennych Franke na stronie
gazowe (biuroinwest.pl)
Źródło: Franke
Opracowanie: Agnieszka Szlendak
19-10-17 13:10:33