X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Czas na jesienne odmiany

Czas na jesienne odmiany
Opracowanie: Racoon
Źródło: Racoon
Po wakacyjnych kąpielach w słońcu czas na jesienną odmianę włosów. Doskonałą propozycją na trwałą i efektowną zmianę fryzury stanowią stylizacje z przedłużaniem i zagęszczeniem włosów metodą Racoon.

Polki coraz częściej decydują się na przedłużanie lub zagęszczanie włosów, aby cieszyć się pięknymi, długimi włosami nie czekając aż same urosną. Od wybranej metody i rodzaju włosów zależy jakość i trwałość zabiegu. Zagęszczenie włosów przeprowadzone przez wykwalifikowanego stylistę w uznanym salonie i przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów daje gwarancję bezpieczeństwa, wygody i estetycznego wyglądu. Na jesienną odmianę włosów, zarówno specjaliści jak i klientki decydują się na naturalne włosy słowiańskie, ponieważ są miękkie, mają jedwabisty blask i idealnie komponują się z naturalnymi włosami Polek.

Paleta otaczających jesiennych barw inspiruje do zmiany koloru włosów. Racoon do koloryzacji włosów naturalnych stosuje najlepszej jakości farby - (kliknij i sprawdź) takich firm jak Wella i L’Oreal. Zapewnia to włosom wyjątkową trwałość i łatwość w codziennej pielęgnacji. Stosowane farby są obojętne dla struktury włosa, dzięki czemu łuska włosowa pozostaje całkowicie nienaruszona. Jest to szczególnie ważne jesienią, kiedy coraz częściej otulamy się szalem lub zakładamy czapkę.

Wysokiej jakości włosy słowiańskie znajdziesz wyłącznie w renomowanych salonach, a odpowiednio przygotowany stylista udzieli wyczerpujących informacji.
Źródło: Estoria.pl
Opracowanie: Agnieszka Szlendak
20-11-25 12:21:48