X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Spersonalizuj swoje wnętrze naklejką

naklejki
Opracowanie: AMPsign
Naklejki ścienne są ciekawym rozwiązaniem dla osób chcących spersonalizować swoje mieszkanie, i sprawić, że jego wystrój będzie jedyny w swoim rodzaju.

W coraz większej ilości domów plakaty pozawieszane na ścianach, meblach, głównie w pokojach przeznaczonych dla dzieci i młodzieży, zamieniane są na naklejki ścienne. Dekoracje wykonywane przez AMPsign idealnie wpasowują się w ten trend. Oryginalne rozwiązania dekoracyjne mogą być naklejane zarówno na ścianie pokoju, frontach mebli, szkle (lustra, szafy, okna), jak i w łazience – na płytkach ceramicznych lub kabinie prysznicowej. Do każdej dekoracji dołączana jest instrukcja „krok po kroku”, więc operacja przyklejenia naklejki nie powinna sprawiać wielu trudności.

Materiał, z którego wykonywane są naklejki, to wysokogatunkowa folia PCV - okazyjne przemiał pcv - - matowa lub błyszcząca. Względnie może to być folia imitująca szlifowane szkło. Naklejki ścienne są odporne na ścieranie i wilgoć, więc dekoracja przyklejona w łazience jest całkowicie bezpieczna. Kolory są trwałe i nie ulegają zmianom. Naklejki mogą być zdejmowane bez większego trudu. Dodatkowo istnieje również możliwość wykonania naklejek na bazie własnego pomysłu.
Źródło: Wellington PR
Opracowanie: Wellington PR
19-04-04 07:20:01