X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

łazienka jak komnata królewska

łazienka
Opracowanie: RR Granity
Źródło: RR Granity
Łamanie utartych konwencji to wyzwanie nie tylko dla profesjonalnych architektów. Kolekcja Kashmir Gold z oferty firmy RR Granity to doskonały pretekst do zabawy formą i ćwiczenia wyobraźni. Płytki granitowe firmy RR Granity to propozycja dla tych którzy spragnieni są oryginalności i elegancji.

Czas zacząć korzystać z barw, obudzić w sobie artystę i wpuścić ciepło słońca zmieszane z delikatnością kaszmiru do intymnego wnętrza naszej łazienki. Płytki Kashmir Gold RR Granity to styl i piękno ukryte w kamieniu dla wszystkich, ceniących sobie funkcjonalność i elegancję.

Słońce zaklęte w kamieniu
Płytki granitowe Kashmir Gold w efektowny sposób pomagają przeistoczyć niewielkie pomieszczenie w królewską komnatę skąpaną w złocistych barwach szlachetnych minerałów. Polerowane, odbijające światło tafle powiększają optycznie metraż i pomagają wydobyć z cienia ukryte atuty wnętrza. Odważne, wyraziste barwy w połączeniu z brakiem jednolitej struktury surowca nadają łazience naturalny, a jednocześnie pełen awangardy wyraz. To właśnie niezwykle harmonijne zestawienie kolorów i niebanalna struktura płytek granitowych Kashmir Gold w połączeniu z precyzją wykonania potęguje wrażenie elegancji i egzotyczności.

Niewzruszona trwałość płytek granitowych RR Granity
granit to niezwykły minerał. Piękny w swej surowości , odporny na upływ czasu stanowi doskonały materiał na posadzki i okładziny ścienne. Podatny na formowanie pozwala uzyskać w procesie produkcji płyty o rozmaitych kształtach i rodzaju powierzchni. Płytki granitowe Kashmir Gold z powodzeniem łączą w sobie trwałość, ekspresje barw i funkcjonalność tego szlachetnego minerału. Dostępne w wymiarach 61 x 30,5 x 1cm lub 60 x 60 x 1,5cm dopasowują się do różnych gabarytowo pomieszczeń nie tylko zdobiąc naszą łazienkę, ale też czyniąc z niej praktyczne miejsce codziennego użytku. Dzięki wysokiej odporności na ścieranie płytki granitowe Kashmir Gold firmy RR Granity pozwalają utrzymać nienaruszoną powierzchnię w czystości bez konieczności używania drogich środków czyszczących.

Z uwagi na naturalne dla granitu właściwości przewodzenia ciepła, świetnie sprawdzają się też jako posadzka do pomieszczeń, w których zastosowane jest ogrzewanie podłogowe. Ponadto, odporna na korozję wodną struktura płytek idealnie nadaje się do stosowania w łazienkach, gdzie ryzyko ingerencji wody jest największe.

RR Granity - niedościgniony artyzm natury
Estetyczne walory płytek granitowych marki RR Granity pozwalają wcielić się w rolę artysty, zaprojektować przestrzeń, która wyrazi naszą osobowość i umożliwi oderwanie się od codzienności. Fascynująca struktura płytek Kashmir Gold to efekt formowania wolno stygnącej magmy wulkanicznej,która tuż pod powierzchnią Ziemi przeistacza się w masę złożoną z dużych niejednorodnych kryształów. Szlachetny złocisty odcień potęguję skumulowaną w minerale energię nadając łazience unikalny wzór tworzony przez naturę w żmudnym procesie dochodzenia do doskonałości.

Czysta forma kamienia wyzwaniem dla wyobraźni
Współczesna architektura pozwala ludziom z wyobraźnią w sposób niebanalny łączyć wytwory natury i zdobycze cywilizacji. Ciekawa aranżacja pomaga przeistoczyć nawet najmniej obiecujące pomieszczenie w gustowne i wyrafinowane wnętrze, które stanie się oazą myśli i marzeń. Taką właśnie funkcję może w każdym domu spełnić łazienka, gdzie nasycone, promienne barwy płytek granitowych Kashmir Gold z oferty RR Granity z powodzeniem przeniosą nas w tajemniczy świat orientu, kolonialnych połyskliwych tkanin oraz wonnych olejków - w atmosferę luksusu i wyrafinowanej prostoty.

Parametry techniczne płytek granitowych Kashmir Gold:
Wymiar: 61 x 30,5 x 1cm lub 60 x 60 x 1,5cm
Płytki granitowe Kashmir Gold (61 x 30,5 x 1cm ) cena netto 189 zł m2
Płytki granitowe Kashmir Gold (60 x 60 x 1,5cm ) cena netto 299 zł m2
Powierzchnia: polerowana
Dystrybutor: RR Granity

RR Granity – Hurtownia kamienia naturalnego
Źródło: Gut PR
Opracowanie: Rafal Wojcicki
18-11-07 07:14:11