X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jak urządzić małe mieszkanie?

poradnik aranżacje mieszkania
Opracowanie: Hachette Polska
Wydawnictwo Hachette Polska przedstawia minialbum "Małe powierzchnie" z serii Inspiracje. Urządzenie niewielkiego mieszkania tak by było ono funkcjonalne, a jednocześnie oryginalne i "ze smakiem" to nie lada wyzwanie – poczynając od doboru kolorów ścian i odpowiednich mebli, poprzez zastosowanie niestandardowych rozwiązań, na dekoracjach i dodatkach kończąc.

Bez wątpienia małe powierzchnie sprzyjają twórczym inicjatywom. W książce Wydawnictwa Hachette Polska - eccoholiday.com/dojazd-wlasny/polska/ - znajdziesz podpowiedzi oraz gotowe rozwiązania – w zależności od tego, czego szukasz i potrzebujesz.

To nieoceniona pomoc dla wszystkich tych, którzy cieszą się swoim "M" i możliwością jego urządzania. Ta książka przyczyni się do jeszcze większej radości – gotowego, zachwycającego swoim wnętrzem mieszkania.

W serii Inspiracje – kolorowe minialbumy podpowiadające, jak zaaranżować nawet najmniejsze wnętrze, które wyróżniają się praktycznymi poradami, pomysłami i pięknymi zdjęciami – znajdziesz również:

- "Pokój dziecka"
- "Schowki"

"MAŁE POWIERZCHNIE" - SERIA INSPIRACJE
Autor: Laura Fraser
Liczba stron: 144
Wydawnictwo: Hachette Polska
Źródło: KaMODUS PR
18-05-10 20:07:02