X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Narcotango zagra koncert w Warszawie!

Zespół Narcotango
Opracowanie: Narcotango
Źródło: Narcotango
Niedzielny koncert, 24 lipca o godzinie 20.00, na Letniej Scenie w Złotych Tarasach będzie niepowtarzalną okazją, by usłyszeć na żywo legendę twórczości elekto-tango, czyli Carlosa Libedinsky z zespołem Narcotango! W Polsce muzycy zagrali tylko jeden koncert, dlatego ich niedzielny występ w Złotych Tarasach będzie jedyną okazją w warszawie, by posłuchać najbardziej znanych utworów w wykonaniu legendy nurtu elektro-tanga.

Carlos Libedinsky, niezwykle popularny argentyński muzyk, kompozytor tanga argentyńskiego, dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy z zespołem Narcotango zagra na żywo w Złotych Tarasach. Nurt, w którym tworzą muzycy, łączy w sobie elementy pełnego pasji tradycyjnego tanga argentyńskiego z energetycznymi elementami muzyki elektronicznej. Narcotango, tak jak wskazuje nazwa, serwuje słuchaczom muzykę nasyconą emocjami, przy której można się zrelaksować bądź ruszyć do tańca! Początki zespołu Narcotango sięgają 2003 roku, gdy to Carlos Libedinsky stworzył projekt będący połączeniem tanga z atmosferą współczesnej muzyki elektronicznej. zespół uchodzi za prekursora tzw. ruchu tanga alternatywnego, który znalazł wielu naśladowców, w tym popularny w Europie francuski zespół Gotan Project.

Wstęp na koncert jest wolny, jednak by w przyjemnej i komfortowej atmosferze dać się ponieść rytmom wprost z Argentyny warto zarezerwować stolik w jednej z restauracji znajdującej się w pobliżu Letniej Sceny np.: Rusticoni, W Biegu Cafe, Petit Moulin Rouge, Tapa y Toro, Akashia, Hard Rock Cafe czy Lubię to.

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych. W centrum działa czteropoziomowy podziemny parking na 1200 samochodów. Projekt i funkcjonalność obiektu została już wielokrotnie nagrodzona. Złote Tarasy są zdobywcą tytułu najlepszego projektu komercyjnego na świecie (MIPIM Architectural Review Future Project Awards). Więcej na stronie internetowej tarasy (polecamy ecco wood)
Źródło: Hill & Knowlton Poland Sp. z o.o.
Opracowanie: Beata Sadowska
18-08-02 07:10:06