X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Biżuteria XXL

pierścionek
Opracowanie: Cocktail’me
Źródło: Cocktail’me
Lato to idealny czas aby zamienić dodatki wstydliwej pensjonarki na niepowtarzalny total look. Żadna z fashionistek nie może przejść obojętnie obok efektownej biżuterii dużych rozmiarów. To właśnie biżuteria XXL w tym sezonie święci triumfy.

Minimalistyczny strój usiany dużymi bransoletami, wisiorami w których widać mistrzostwo ręcznego wykonania i pionierską myśl projektanta to absolutny evergreen! Takie ozdoby śmiało można przyporządkować do awangardowego trendu światowej bohemy. Prym wśród kreatorów wiedzie Eddie Borgo. Współczesna kobieta według projektanta jest drapieżna. Nie uznaje kompromisów. Ten sezon należy do wielkich, ciężkich wisiorów i kolczyków, mocnych bransolet z militarnymi akcentami. Wszystko wykonane z największą precyzją i z najlepszych materiałów.

biżuteria
Opracowanie: Cocktail’me
Źródło: Cocktail’me
Więc dlaczego nie szaleć tego lata? Biżuteria to niezbędny element do budowy nowoczesnej, kobiecej sylwetki. Duże wisiory, bransolety i pierścienie dają możliwość łączenia, kombinowania całych stylizacji. Esencją dodatków jest ich nie tylko rozmiar ale i kolor oraz forma. W cieniu dużych geometrycznych kształtów można ukryć mankamenty figury i stworzyć stylizację pozbawioną nudy i banału.

Dodatki XXL można nosić nieco nonszalancko bez obawy, że outfit będzie nieatrakcyjny. Współczesne odwołania biżuterii fashion to przede wszystkim kontrast, gra, zabawa. W tym właśnie tkwi sedno luksusu. Światowej sławy projektanci nie obawiają się tworzyć niepowtarzalne kolekcje, które po prostu widać!
bransoleta
Opracowanie: Cocktail’me
Źródło: Cocktail’me
Duże formy pozwolą skonstruować nową jakość. Każda z niezdecydowanych kobiet powinna choć raz postawić na jedną kartę i zaszaleć. Znane gwiazdy zza oceanu (np. Lady GaGa czy Rihanna) wykorzystują dodatki w dużej, widocznej firmie do kreowania własnego wizerunku. Warto podążyć ich śladem skoro przetarte przez nie szlaki są w sumie bezpieczne i sprawdzone.
Każda kobieta może sobie zaserwować biżuteryjny cocktail w rozmiarze XXL… i nie musi obawiać się modowego bólu głowy na następny dzień!
Źródło: Cocktail’me
Opracowanie: Karolina Bidermann
17-09-18 06:38:47