X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Fototapety w aranżacji wnętrz

Fototapeta, widok na plażę i morze
Opracowanie: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Zła sława fototapety sprzed 30 lat przeminęła nieodwracalnie. Widoki na rajskie plaże złożone z widocznych pikseli, na słabym papierowym podkładzie, zostały zastąpione przez wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe, które można stosować także w kuchni i łazience.

Powrót fototapet rozpoczął nowy rozdział w dziedzinie aranżacji wnętrz. Grafika wielkoformatowa stała się częstą dekoracją w pomieszczeniach mieszkalnych i w wystroju wnętrz użyteczności publicznej.

Na czym drukowane są fototapety?
Od rodzaju podkładu na którym wykonuje się wydruk wielkoformatowy zależy jakość, odporność i możliwość zastosowania dekoracji w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Materiał papierowy jest najtańszy, podkład winylowy – wyjątkowo odporny na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne, tekstylny – najbardziej efektowny i najdroższy, natomiast podkład z włókna szklanego, ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, może zastąpić okładzinę z płytek ceramicznych w kuchni i w łazience.

Jak dobrać format fototapety na ścianę?
Fototapety, salon
Opracowanie: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Wybierając rozmiar wydruku dekoracyjnego, należy wiedzieć, że szerokość rolek podkładu, na którym wykonuje się grafikę waha się od 60 do 125 cm.

Fototapety na indywidualne zamówienie
Pasjonaci fotografii mogą udekorować ściany swoimi najlepszymi pracami. Wystarczy zamówić wydruk ulubionej grafiki w wybranym formacie. Zdjęcie powinno jednak spełniać kryteria odnoście rozmiaru i rozdzielczości, które zapewnią najwyższą jakość dekoracji.

Odkryj inne fototapety dla siebie wchodząc
Opracowanie: A.B.
22-05-17 07:01:30