X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kolekcja paneli podłogowych w miejskim stylu

Szybkie i proste rozwiązania, odwaga, mocny charakter, różnorodność i wytrzymałość – tak w skrócie można opisać współczesny, miejski styl życia i… najnowszą kolekcję paneli(polecamy ogrodzenia półokrągłe) podłogowych City firmy Classen. Linia poszerzyła ofertę jednej z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck. Blisko 20 oryginalnych dekorów umożliwi urządzenie mieszkania zgodnie z modernistycznymi trendami.

kuchnia
Opracowanie: Classen
Źródło: RuckZuck

Kolekcja paneli podłogowych City dedykowana jest tym, którzy kochają styl wielkich miast i ich industrialny charakter. Linia składa się z 18 oryginalnych dekorów, wśród których aż połowa to najbardziej popularne obecnie dębowe wzory o naturalnym usłojeniu. Każdy z odcieni: Dąb Nottingham, Dąb elegant, Dąb bagienny, Dąb Dartford, Dąb Cavallo, Dąb Alaska, Dąb Brockville, Dąb Kingston, czy Dąb Ancona, ale również Orzech Brodick, Buk królewski, Klon Virginia, Grusza Comano, Hikora Filadelfia, Listone Colorado, Listone Bianco, Zebrano Matadi i Klon Camedo sprawdzi się zarówno w mieszkaniach w wielkiej płycie oraz w dużych, luksusowych apartamentach.

- Życie w mieście rządzi się własnymi prawami. Jest szybkie i intensywne. Kochają je młodzi, odważni, o silnych charakterach, którzy lubią też aranżacyjne eksperymenty. To właśnie im zadedykowaliśmy panele z kolekcji City: łatwe i szybkie w montażu, o prostych, lecz charakterystycznych wzorach, wytrzymałe i odporne na ścieranie. Bogaty wybór dekorów sprawi ponadto, że wymarzoną podłogę znajdą tu również zwolennicy klasycznych rozwiązań – mówi Piotr Zieleźny, Product Manager w firmie Classen.

panele podłogowe z kolekcji City charakteryzują się wysoką klasą ścieralności (AC4) i użyteczności (32). Krawędzie paneli są pokryte specjalną warstwą Isowaxx, która zabezpiecza podłogę przed wnikaniem wilgoci, a opatentowany, bezklejowy system montażu EasyConnect ułatwi samodzielne układanie desek.

- Wszystkie te cechy są wręcz idealne dla wielbicieli miejskiego lifestyle’u, aktywnych, często zabieganych, którzy mogą teraz szybko przeprowadzić remont mieszkania, a potem długo cieszyć się jego nowym wystrojem – dodaje Piotr Zieleźny.

Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych cenionej na rynku firmy Classen.
Opracowanie: Marta Stach
19-10-17 13:10:21