X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Usprawnij komunikację w biznesie

Nowe zestawy słuchawkowe od Microsoft
Opracowanie: Microsoft Hardware
Źródło: Microsoft Hardware
Efektywna komunikacja nie jest możliwa bez odpowiednich narzędzi. Z myślą o małych i dużych firmach microsoft wprowadza na rynek dwa nowe zestawy słuchawkowe, które mają poprawić jakość, a tym samym i efektywność kontaktów biznesowych – LifeChat LX-4000 i LifeChat LX-6000. Przez pełną optymalizację z platformą Microsoft Lync, oba zestawy jeszcze lepiej wspierają komunikację między różnymi urządzeniami.

LifeChat LX-4000 i LifeChat LX-6000 zaprojektowane zostały tak, by zarówno zapewnić wygodę korzystania użytkownikom indywidualnym, jak i wyjść naprzeciw oczekiwaniom małych i dużych firm, których potrzeby stały się inspiracją do stworzenia tych biznesowych zestawów.

LifeChat LX-4000 to zestaw wyposażony w jedną słuchawkę, dzięki czemu użytkownik może nie tylko prowadzić swobodną konwersację ze swoim rozmówcą, ale również wiedzieć, co dzieje się wokół niego w biurze. Doskonała jakość dźwięku w słuchawce oraz mikrofon z technologią separacji hałasu tła, dają komfort nie tylko właścicielowi zestawu, ale również jego rozmówcy.

LifeChat LX-6000 to zestaw z dwoma słuchawkami, który sprawdza się nie tylko w rozmowie, ale pozwala również odciąć się od gwarnego otoczenia w razie konieczności pracy w ciszy i skupieniu. Czysty i wyraźny dźwięk oraz mikrofon wyciszający niepotrzebne odgłosy, umożliwiają najwyższą jakość konwersacji.

Oba zestawy wyposażone są w podręczne kontrolery głośności oraz czujnik, który zapala się, gdy słuchawki są w użyciu, tak że pozostali współpracownicy dostają sygnał, że użytkownik zestawu jest właśnie zajęty. Ergonomiczny kształt słuchawek oraz mikrofon umieszczony pod kątem 270 stopni, zapewniają komfortowe korzystanie z zestawu, nawet przez cały dzień. Ponadto LifeChat LX-4000 i LifeChat LX-6000 zoptymalizowano do współpracy z platformą komunikacyjną Microsoft Lync, dzięki której możliwe są szybkie i wygodne połączenia między użytkownikami komputerów, telefonów i innych urządzeń.

Zestaw LifeChat LX-4000 dostępny jest w cenie 169 PLN, natomiast LifeChat LX-6000 – 199 PLN. Wraz z nowymi urządzenia Microsoft wprowadza także wygodne rozwiązanie dla dużych firm. Urządzenia sprzedawane są nie tylko pojedynczo, ale również w zestawach po 50 sztuk.

Nowe zestawy słuchawkowe doskonale sprawdzają się w połączeniu z kamerami internetowymi firmy Microsoft, zarówno tymi o najwyższej jakości, jak LifeCam Studio czy LifeCam HD-5000, jak i równie popularnymi wśród użytkowników LifeCam VX-2000 czy LifeCam VX-800. kamery są kompatybilne
z Windows Live™, Skype, Gadu-Gadu, Yahoo! Messenger czy AOL Instant Messenger, a w połączeniu z zestawami słuchawkowymi, umożliwiają kompleksowe wykorzystywanie możliwości wszystkich wymienionych programów.
Źródło: Agencja 21
Opracowanie: Sylwia Kornacka
18-12-06 07:15:02