X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Pojemniki próżniowe superVAC już w Polsce

Pojemniki próżniowe superVAC
Opracowanie: AWG
Źródło: AWG
Niemiecki bram(polecamy płoty ogrodzeniowe) innowacyjnego systemu do próżniowego przechowywania żywności, firma AWG, wprowadza na polski rynek produkty z serii superVAC.

SuperVAC to nowoczesny system zapewniający dłuższe utrzymanie świeżości artykułów spożywczych. Jego technologia została oparta na procesie wytwarzania próżni wewnątrz naczynia poprzez odessanie z niego tlenu i zmianę ciśnienia. Dzięki temu wyeliminowane zostają szkodliwe bakterie i drobnoustroje, co umożliwia nawet pięciokrotnie dłuższe przechowywanie żywności i zachowanie jej wartości odżywczych. Przestrzeń pozbawiona powietrza pozwala także na utrzymanie naturalnych walorów wizualnych, smakowych i aromatycznych jedzenia.

Każdy produkt z serii superVAC składa się z trzech podstawowych elementów: pojemnika, pokrywy i pompki próżniowej. Naczynia zostały wykonane z najwyższej jakości, niezwykle trwałego materiału, poliwęglanu marki Makrolon i posiadają certyfikat ISO. Są dostępne w różnych wielkościach i kształtach. Obsługa systemu jest wyjątkowo prosta. Obejmuje nałożenie pokrywy na pojemnik sprawdź na, umieszczenie pompki na zaworze i odprowadzenie powietrza poprzez poruszanie tłokiem w górę i w dół.

Pojemniki próżniowe superVAC
Opracowanie: AWG
Źródło: AWG
pojemniki superVAC zostały przystosowane do przechowywania żywności w lodówce lub zamrażalniku, w temperaturze do -40°C. Co ciekawe, umożliwiają także rozmrażanie, podgrzewanie i gotowanie potraw w kuchence mikrofalowej przy maksymalnej temperaturze 130°C. Dzięki temu doskonale nadają się do użytkowania zarówno w domu, jak i w pracy.

Naczynia próżniowe pozwalają na nieinwazyjne zachowanie świeżości przygotowanych wcześniej dań. Świetnie sprawdzają się w podróży, podczas letnich pikników, wyjazdów na działkę, a także górskich wojaży i wypraw łodzią. Są doskonałą alternatywę mrożenia i odpowiedzią na potrzeby osób aktywnie spędzających czas.
Ze względu na wyjątkową trwałość produktu firma AWG Polska udziela 5 lat pełnej gwarancji.
Ponadto jako jedyny producent w Polsce oferuje możliwość bezpłatnego testowania produktu w domu klienta.
Źródło: AWG
Opracowanie: AWG
19-10-17 13:10:26