X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nowa kolekcja dodatków i dekoracji CITY wkrótce w home&you

Z końcem lipca w salonach home&you zapanuje iście wielkomiejski klimat, a to za sprawą nowej kolekcji o nazwie City: W tym roku zainspirowała nas przestrzeń miejska i wielkie światowe metropolie.

dekoracje
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you

Nasze produkty wyraźnie nawiązują do ich dynamicznego charakteru oraz typowo miejskich barw. Dlatego w nowej kolekcji można dostrzec motywy rodem z Londynu czy Nowego Jorku – opowiada Hanna Maruta, główny stylista (http://twojapesa.pl/portfolio/) marki home&you.

dekoracje
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you

W zaprezentowanych już dziś wzorach dominują urbanistyczne motywy. Kolorystyka nawiązuje do typowo miejskich betonowych szarości, czerni i bieli, przełamanych żółcią nowojorskich taksówek czy czerwienia neonów. Podobnie w detalach znajdziemy mnóstwo wielkomiejskich inspiracji. Jak zapowiadają przedstawiciele home&you, nie zabraknie m.in. ramek fotograficznych w kształcie starego telefonu czy doniczki będącej jednocześnie modelem kultowego Mini Morrisa. W podobnym klimacie utrzymane będą też inne dodatki do salonu. Urban style przejawia się również akcesoria kuchenne czy akcesoria łazienkowe. Zestaw klasycznych filiżanek przyozdobionych literami o czcionce rodem z miejskich dzienników czy kanciaste przybory łazienkowe o prostej formie pozwolą poczuć klimat Manhattanu każdego dnia.
dekoracje
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you

Więcej na temat kolekcji City dowiemy się już wkrótce. Nowe linie oficjalnie pojawią się w salonach home&you już 29 lipca.
Źródło: Royal Brand PR
Opracowanie: Grzegorz Witkowski
18-03-21 10:05:02