X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Zmienność kobiet po zmierzchu

To, że kobieta zmienną jest, każdy wie. Jednak prawdziwą sztuka opanowaną przez kobiety jest odgrywanie różnych ról, w zależności od przyświecającego nam celu. Większość przedstawicielek płci pięknej ma w tym talent godny Oscara.

Jeśli przez pewien czas, mocno eksploatowałyśmy naszą drapieżną naturę, wystawiając swojego mężczyznę na ciężką próbę, przychodzi moment łagodnienia, mruczenia do ucha i kociego przymilania do partnera. Z drugiej strony, jeśli od dłuższego czasu jesteśmy ustępliwe, spełniamy zachcianki swojego królewicza i nie szczędzimy pochlebstw w jego kierunku, zaczyna nam brakować pikanterii i poczucia pogoni za nami, w roli nieusłuchanych króliczków. To, w którą rolę wchodzimy, bardzo często zależy od tego, co chcemy osiągnąć. Czasem jest to próba wywołania szczypty zazdrości, innym razem chęć bycia rozpieszczaną i docenianą za codzienne trudy. Niezależnie od tego, którą rolę odgrywamy na co dzień, od czasu do czasu pragniemy pokazać swoją naturę z zupełnie innej strony.

Cel można osiągnąć rożnymi środkami, od zmiany makijażu, przez urozmaicenie planów na wieczór, aż do zakupu nowej garderoby. Ale co na mężczyzn działa najbardziej, jest powszechnie znane. Kobieca bielizna. Niedoceniana przez mężczyzn, aż do momentu kiedy można ją zdjąć. Marka Axami, producent ekskluzywnej bielizny dla kobiet, wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom. Oferuje nam zestawy, które w mgnieniu oka są w stanie przemienić nasze oblicze.
Jeśli Twoje myśli skupiają się wokół romantycznego wieczoru, spędzonego w ramionach ukochanego mężczyzny przy lampce wina i w blasku świec, Axami proponuje subtelne koronki w odcieniach różu i bieli.

bielizna damska
Opracowanie: Axami
Źródło: axami24.pl

Komplety bielizny z kolekcji Lovely, Temptation, Subtil i Sensual dostępne w e-sklepie


Jeśli jednak marzysz o dreszczyku emocji, powaleniu swojego mężczyzny na kolana i nocy, podczas której będzie błagał o Twoją przychylność, Axami oferuje pikantne komplety, które Cię nie zawiodą. Wybór jest szeroki, od ponętnych gorsetów w kolorze zmierzchu, do tych drapieżnych, w zestawie z maseczką na oczy.

bielizna erotyczna
Opracowanie: Axami
Źródło: axami24.pl

Komplety bielizny z kolekcji Spicy, Hot i Seduction dostępne w e-sklepie

Zaufaj swojej intuicji i zadecyduj jaka jest Twoja natura. O resztę nie musisz się martwić, dzięki Axami scenariusz napisze się sam. Tylko się odważ!
Źródło: Avando PR
Opracowanie: Katarzyna Budzyń
18-07-12 03:53:05