X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Marysia Sadowska na Letniej Scenie Złotych Tarasów!

Maria Sadowska
Opracowanie: Złote Tarasy
Źródło: Złote Tarasy
Złote Tarasy serwują swoim klientom w tegoroczne wakacje wiele smakowitych doznań muzycznych. Nie inaczej będzie również tym razem, bowiem na Letniej Scenie w sobotę, 20 sierpnia wystąpi Marysia Sadowska.

Jak na Gwiazdę Tygodnia przystało zabierze gości w niezapomnianą muzyczną podróż. Fanów jazzu nie może również zabraknąć na koncertach z udziałem Artura Dutkiewicza, który zagra na Letniej Scenie od wtorku do czwartku (25-25 sierpnia).Marysia Sadowska to wokalistka, autorka tekstów, producentka, reżyserka i liderka w jednej osobie. Artystka z muzyką związana jest od zawsze. Swoją pierwszą solową płytę nagrała mając zaledwie 14 lat! Wielkim sukcesem artystki okazał się album pt. „Tribute to Komeda” poświęcony twórczości Krzysztofa Komedy, a pochodząca nie niego piosenka pt. „Kiedy nie ma miłości” stała się ogólnopolskim przebojem. Jest też jedyną artystką, która dwukrotnie wystąpiła na płycie „Cafe Fogg”. Po raz pierwszy brawurowo wykonała przebój „Ta ostatnia niedziela”, a za drugim razem interpretowała utwór „Cafe milonga”. W 2009 roku pojawiała się płyta pt. „Demakijaż soundtrack” będąca jednocześnie ścieżką dźwiękową do filmu o takim samym tytule oraz podsumowaniem jej 10-letniej pracy artystycznej. Wspólnie z Anną Serafińską oraz Januszem Szromem nagrała płytę pt. „Kaczmarski & Jazz”, która znalazła się na liście TOP 10 najlepiej sprzedających się płyt jazzowych.

W jazzowej konwencji utrzymane będą także koncerty Artura Dutkiewicza Trio. Muzycy zagrają na Letniej Scenie trzy koncerty, w trakcie których będzie można posłuchać utworów pochodzących z entuzjastycznie przyjętej płyty pt. „Hendrix Piano”. Jest to pierwszy album jazzowy prezentujący muzykę Hendrixa na fortepianie. Artur Dutkiewicz w trakcie swojej muzycznej kariery zagrał setki koncertów na całym świecie. Jest pierwszym polskim muzykiem jazzowy, który miał swój recital na MIDEM w Cannes! Wielokrotnie koncertował także z uznanymi polskimi gwiazdami m.in. z Urszulą Dudziak czy Tomaszem Szukalskim.

Kalendarium 19.08 – 25.08 2011:
19.08.2011 (piątek) – Xlorite, Pleq, Bulbuloid
20.08.2011 (sobota) – Marysia Sadowska
21.08.2011 (niedziela) – Etnofaza (Radio PIN na żywo)
22.08.2011 (poniedziałek) – Mariusz Adamiak (Radio PIN na żywo)
23.08.2011(wtorek) – Artur Dutkiewicz Trio
24.08.2011 (środa) – Artur Dutkiewicz Trio
25.08.2011 (czwartek) – Artur Dutkiewicz Trio
Źródło: Hill & Knowlton Poland Sp. z o.o.
Opracowanie: Beata Sadowska
18-06-22 15:20:39