X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nowa, zwierzęca kolekcja Cocktail’me

Dostępna jest już nowa kolekcja włoskich projektantów Creart2. Urocze wzory utrzymane są w najmodniejszym w tym sezonie animalistycznym trendzie. Cienkie, pozłacane bransoletki ze zwierzęcymi zawieszkami z emaliowanego mosiądzu, długie naszyjniki z tukanami i pelikanami oraz kolorowe pierścionki i kolczyki.

biżuteria
Opracowanie: Cocktail’me
Źródło: Cocktail’me
bransolety
Opracowanie: Monika Dąbrowska
Źródło: Cocktail’me

To wszystko i jeszcze więcej znaleźć można w showroomie Cocktail’me.
Nowa kolekcja Creart2 jest niezwykle oryginalna i kolorowa. Utrzymana w najmodniejszych kolorach tego sezonu. Dostępne bransolety z mosiądzu, wysadzane kryształkami Svarowskiego i inne wzory to unikatowe, ręcznie robione dzieła sztuki, które z pewnością przyciągną niejedno oko.

biżuteria
Opracowanie: Monika Dąbrowska
Źródło: Cocktail’me
biżuteria
Opracowanie: Monika Dąbrowska
Źródło: Cocktail’me

„Wszystkie projekty Creart2 są wyjątkowe. Nowe wzory zaskakują jednak nie tylko formą, ale też kolorem. Wśród typowo letnich propozycji znaleźć można intensywnie żółte i różowe akcenty. Są idealne do modnych obecnie rzeczy fluo” – powiedziała Joanna Górna, współwłaścicielka Cocktail’me.

Wśród propozycji Creart2 poza okalającymi nadgarstek głowami zwierząt z mosiądzu znaleźć można także cienkie, pozłacane bransoletki z zawieszkami, duże okazałe pierścienie, plecione bransolety z mosiężnymi elementami oraz kolorowe kolczyki zapinane na wkrętkę.

Ceny biżuterii z nowej kolekcji Creart2 wahają się od 350 zł za bransoletkę z zawieszką, do 1100 zł za dużą bransoletę z emaliowanego mosiądzu.

biżuteria
Opracowanie: Monika Dąbrowska
Źródło: Cocktail’me

Informacje o kolekcji Creart2
Ręcznie robioną biżuterię Creart2 projektuje włoska rodzina z Toskanii: Hannibal Baldini i jego synowie Leonardo i Francis. W swojej pracy posługują się starą techniką wielokrotnego wypalania w piecach emaliowanego brązu. Projektanci są zakochani w trendzie animal fantasy, co doskonale widać w ich dziełach.

Biżuterię Creart2 można kupić w showroomie Cocktail’me - w Pracowni Jaga Hupało Born To Create (Warszawa, ul. Burakowska 5/7) oraz za pośrednictwem strony
Źródło: 38PR
Opracowanie: Magdalena Juźwiak
18-06-22 15:20:37