X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kolorowy początek roku ze STABILO

Flamastry STABILO Cappi
Opracowanie: STABILO
Źródło: STABILO
Koniec wakacji to czas, w którym uczniowie przygotowują się do czekających ich wyzwań i nowych obowiązków, związanych z rozpoczęciem szkoły. Ergonomiczne i niezwykle kolorowe przybory STABILO pomogą polubić szkołę i ułatwią pisanie i rysowanie zarówno dzieciom prawo- jak i leworęcznym. Dzięki takiej oprawie każdy uczeń poczuje się wyjątkowy!

Nieodłącznym elementem kończącym wakacje jest kompletowanie szkolnej wyprawki. Kolorowe kredki, pióra, długopisy i ołówki budują atmosferę ciekawości i sprawiają, że mali uczniowie niecierpliwie oczekują pierwszego dnia w szkole.

Wybierając zawartość piórnika należy pamiętać, aby pomoce naukowe dostosowane były do małych rączek dzieci. W tym celu warto zwrócić uwagę na ich ergonomię, tzn. kształt i wielkość, które powinny być dopasowane do niewielkich dłoni dziecka. Istotną kwestią jest również materiał, z którego wykonany jest produkt, a właściwie jego faktura, która powinna sprzyjać pewności chwytu. Dla dzieci jednak najważniejsza jest kolorystyka. Mali uczniowie chętniej sięgną po szkolne przybory, jeżeli będą im się podobały.

Dzięki flamastrom, cienkopisom i ołówkom STABILO nauka pisania, rysowanie i kolorowanie będą dla dziecka wielką kolorową przygodą i przyjemnością. Rodzice natomiast zauważą, że wygodny kształt i praktyczne cechy produktów STABILO zachęcają dzieci do nauki i zabawy, nie męcząc ich małych rączek.

W tegorocznej ofercie STABILO znajdziemy:
1. NOWOŚĆ! Flamastry STABILO Cappi - nowe dziecko w rodzinie STABILO
Flamastry STABILO Cappi zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o dzieciach, które często gubią skuwki. Aby temu zapobiec, flamastry STABILO Cappi wyposażono w specjalny uchwyt na skuwce, umożliwiający spięcie wszystkich flamastrów dołączoną do zestawu obręczą. Dodatkową zaletą STABILO Cappi jest ergonomiczny uchwyt, łatwo spieralny tusz oraz wyjątkowo mocna końcówka, która wytrzyma nacisk nawet niewprawionej w rysowaniu ręki. Mali uczniowie mogą wybierać spośród 12 różnych kolorów, zamkniętych w przezroczystym etui. Flamastry STABILO Cappi z łatwością znajdziemy w sieciach hipermarketów: Tesco, Auchan, Real, Carrefour, a także Empikach oraz innych dobrych sklepach papierniczych.
Cena: 25 zł/opakownie 12 sztuk

2. Cienkopis STABILO point 88
Niezaprzeczalny numer 1 w Polsce wśród cienkopisów - STABILO point 88. Niezawodny znak rozpoznawczy tego kultowego produktu to jasne, podłużne paski na pomarańczowej obudowie. Dzięki grubości linii 0,4 mm, idealnie sprawdza się podczas pisania oraz pracy z linijką lub szablonem. Dodatkowe zalety pointa 88 to wyjątkowo mocna końcówka oprawiona w metal oraz wentylowana skuwka (umożliwiająca oddychanie w przypadku połknięcia). Cienkopis dostępny jest aż w 25 kolorach. Plastikowe, sztywne pudełko umożliwia łatwy dostęp do szerokiej palety kolorów. Produkt dostępny w sieci hipermarketów Tesco, Makro oraz dobrych sklepach papierniczych.
Cena: 45 zł/ opakowanie 20 sztuk

3. Cienkopis STABILO point 88 Mini
Najpopularniejszy cienkopis na świecie STABILO point 88, dostępny jest również w formacie mini. Idealny do pisania, rysowania i podkreślania. Główną zaletą jest bardzo mocna końcówka oprawiona w metal oraz mini format, pasujący do każdego piórnika i nawet bardzo małej damskiej torebki. Mini cienkopisy STABILO dostępne są w sieciach hipermarketów: Auchan, Tesco, Real, a także Empikach oraz innych dobrych sklepach papierniczych.
Cena: 28 zł/opakowanie 12 sztuk

4. Zakreślacze STABILO swing cool Beach
Kieszonkowe zakreślacze STABILO z limitowanej serii swing cool Beach z wentylowaną skuwką, wyposażone są w wygodny klips ułatwiający ich mocowanie. Dostępne w 6 jaskrawych kolorach, opakowane w praktyczne plastikowe etui. Kolor obudowy dopasowany do koloru tuszu. Grubość linii to 1-4 mm. Dostępne w sieci Tesco oraz dobrych sklepach papierniczych.
Cena: 18 zł/opakowanie 4 sztuki

5. pióro kulkowe STABILO ’s move Beach
To propozycja dla wielbicieli kolorów oraz oryginalnych dodatków. Ergonomiczne pióro kulkowe STABILO 's move z limitowanej serii Beach z modnymi zawieszkami z pewnością zwróci uwagę kolegów i koleżanek z klasy. Pióra dostępne w 3 egzotycznych kombinacjach kolorystycznych. Grubość linii to 0,5 mm. Pióra STABILO ’s move Beach dostępne są w sieci hipermarketów Tesco oraz dobrych sklepach papierniczych.
Cena: 16 zł/sztuka

6. Zakreślacze STABILO BOSS MINI Ocean firends
Mini zakreślacze STABILO z limitowanej serii BOSS MINI Ocean friends, z modnymi w tym roku morskimi motywami, z pewnością przypomną dzieciom wakacje. Specjalny kształt końcówki sprawia, że można nimi kreślić zarówno cienkie, jak i grube linie. Mini zakreślacze STABILO Ocean friends są dostępne w 5 fluorescencyjnych kolorach. W plastikowym, efektownym etui znajdują się 3 wersje kolorystyczne. Zakreślacze dostępne w sieci hipermarketów Tesco, Empikach oraz innych dobrych sklepach papierniczych.
Cena: 17 zł/opakowanie 3 sztuki

7. Flamastry dwustronne STABILO Trio 2 in 1
Flamastry STABILO TRIO 2 in 1 z jednej strony posiadają końcówkę cienkopisu, a z drugiej flamastra! Dzięki temu można nimi pisać oraz rysować. Trójkątny uchwyt ułatwia trzymanie, a łatwospieralny tusz chroni przed stałym zabrudzeniem ubrań. Skuwki mogą być zakładane jedna na drugą, co zmniejsza ryzyko ich zgubienia. Plastikowe, sztywne etui zawiera aż 10 kolorów. Flamastry STABILO Trio 2 in 1 są dostępne w Empikach oraz innych dobrych sklepach papierniczych.
Cena: 28 zł/opakowanie 10 sztuk

ERGONOMICZNA RODZINA STABILO EASY
Ergonomiczna rodzina STABILO EASY to wyjątkowe produkty stworzone dla dzieci prawo- i leworęcznych, w wieku od 5 do 12 lat. Wszystkie zostały wyposażone w specjalne miejsce na wpisanie imienia, dzięki czemu dziecko z łatwością rozpozna swoje przybory. Specjalny kod kolorystyczny ułatwia wybór właściwej wersji: żółty kolor końcówki – dla leworęcznych, czerwony dla praworęcznych. Wszystkie produkty z tej serii zostały tak wyprofilowane, aby zapewnić intuicyjnie poprawny chwyt i zapobiec ześlizgiwaniu się palców. Ich długość oraz średnica są idealnie dopasowane do wieku dziecka, gwarantując optymalną kontrolę podczas pisania. Produkty z serii EASYergonomics experts posiadają pozytywną opinię profesor dr hab. Ewy Nowak – eksperta z dziedziny ergonomii środowiska dzieci i młodzieży, Członka Zarządu Komitetu Ergonomii PAN.

1. Ołówki STABILO EASYgraph
STABILO EASYgraph to specjalne ołówki stworzone z myślą o dzieciach w wieku powyżej 5 lat. Ich ergonomiczny kształt o trójkątnym przekroju oraz specjalne nacięcia zapewniają wygodny chwyt podczas rysowania. Gruby rdzeń sprawia, że ołówek jest odporny na złamania, a specjalny lakier którym jest pokryty zabezpiecza przed brudzeniem strefy chwytu. Dodatkowo, ołówek STABILO EASYgraph, wykonany jest z drewna posiadającego certyfikat PEFC. Ołówki STABILO EASYgraph są dostępne w sieci hipermarketów Auchan, Real, Tesco oraz w Empikach i innych dobrych sklepach papierniczych.
Cena: 5 zł sztuka

2. STABILO EASYcolors - ergonomiczne kredki dla najmłodszych
Ergonomiczne kredki STABILO EASYcolors są dedykowane dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym (+5 lat). Posiadają trójkątny przekrój i praktyczne nacięcia, zapewniające wygodny chwyt podczas rysowania. Dodatkowe zalety to bardzo gruby rdzeń, odporny na złamania (średnica rdzenia to 4,5 mm). Dla osób dbających o środowisko niewątpliwą zaletą będzie świadomość, że kredki STABILO EASYcolors wyprodukowane są z drewna posiadającego certyfikat PEFC oraz fakt, że zostały pokryte ekologicznymi lakierami. Kredki są dostępne w etui zawierającym 6 lub 12 kolorów, posiadają certyfikat PEFC – produkt ekologiczny oraz znak bezpieczeństwa CE. Kredki STABILO EASYcolors są dostępne w Empikach oraz dobrych sklepach papierniczych.
Cena: 35 zł /opakowanie 6 sztuk
70 zł /opakowanie 12 sztuk

3. TEMPERÓWKA STABILO EASY BOX
Temperówka z serii STABILO EASY z trzema otworami to idealne rozwiązanie dla osób, które używają kredek o różnych średnicach oraz ołówków z serii STABILO EASY. Zaletą temperówki jest bardzo duży i półprzezroczysty pojemnik na odpadki oraz wieczko zabezpieczające przed wydostawaniem się pyłu. Temperówki są dostępne w dobrych sklepach papierniczych.
Cena: 20 zł/sztuka

4. STABILO EASYergo 3.15
STABILO EASYergo 3.15 to ergonomiczny ołówek automatyczny z wymiennymi grafitami (średnica 3,15 mm), opracowany specjalnie dla dzieci rozpoczynających naukę pisania. Gruby, mocny i odporny grafit jest idealny dla dzieci, które dopiero uczą się pisać. Ołówek STABILO EASYergo 3.15 jest dostępny w czterech żywych kolorach. Wyprofilowany, gumowy uchwyt zapobiega ześlizgiwaniu się palców. Niska waga redukuje nakład potrzebnej siły i ułatwia precyzyjne posługiwanie się ołówkiem. W komplecie znajduje się temperówka w tym samym kolorze, co ołówek. STABILO EASYergo 3.15 dostępne są w sieci hipermarketów Auchan, Empikach oraz dobrych sklepach papierniczych.
Cena: 30 zł/sztuka

5. STABILO EASYergo 1.4
STABILO EASYergo 1.4 to ergonomiczny ołówek automatyczny z cienkimi wkładami grafitowymi (średnica 1,4 mm) idealny dla dzieci powyżej 7 roku życia. Podobnie jak STABILO EASYergo 3.15 dostępny jest w czterech żywych kolorach. Specjalny, wyprofilowany uchwyt ułatwia prawidłowe trzymanie, a niska waga ołówka umożliwia precyzyjne pisanie i rysowanie. Grafit o średnicy 1,4 mm nie wymaga temperowania. Ołówki STABILO EASYergo 1.4 są dostępne w Empikach oraz dobrych sklepach papierniczych.
Cena: 30 zł/sztuka

6. STABILO EASYoriginal
STABILO EASYoriginal to popularne ergonomiczne pióro kulkowe, idealne do nauki pisania dla dzieci od szóstego roku życia. Posiada antypoślizgowy uchwyt ułatwiający trzymanie. Do pióra dołączone są 3 niebieskie wkłady, które w łatwy sposób można wymienić, nie plamiąc sobie rąk. Pióro STABILO EASYoriginal dostępne jest aż w pięciu wersjach kolorystycznych, a dzięki specjalnej technologii pisze jak prawdziwe pióro! STABILO EASYorginal można kupić w sieciach hipermarketów Tesco, Real, Auchan, a także Empikach oraz innych dobrych sklepach papierniczych.
Cena: 30 zł/sztuka

7. STABILO EASYgel
STABILO EASYgel, to wygodne, automatyczne pióro żelowe w zestawie z wymiennymi wkładami, przeznaczone dla wprawionych w pisaniu uczniów, którzy cenią sobie ergonomię i dużo piszą. Perfekcyjne dopasowanie do dłoni zapewnia płynne pisanie przy minimalnym nacisku. STABILO EASYgel nie plami i nie drapie papieru. Produkt przeznaczony jest dla dzieci w wieku szkolnym (12 lat i starszych). Dostępne w Empikach oraz dobrych sklepach papierniczych.
Cena: 25 zł/sztuka

Więcej informacji o produktach na stronie:

Zapraszamy również do serwisu , który w całości jest poświęcony rozpoczęciu lub powrotowi do szkoły. Serwis dedykowany jest zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Najmłodsi znajdą tam interaktywne gry edukacyjne, stworzone z myślą o dzieciach w wieku 7 – 10 lat. Poprzez udział w zabawach edukacyjnych dzieci poznają wzory do malowania i pisania, uzyskują odpowiedzi na nurtujące je pytania, oraz mają możliwość przeprowadzenia eksperymentów, dzięki czemu uczą się poprzez zabawę.

Nauczycielom oraz rodzicom polecamy zakładki: Pokój Nauczycielski oraz Szkoła dla Rodziców. W Pokoju Nauczycielskim zawarte są informacje i praktyczne wskazówki związane z codziennymi zagadnieniami pojawiającymi się w pracy nauczyciela i wychowawcy, np.: informacje o leworęczności czy motoryce pisania oraz porady związane z nauką pisania. Z kolei w zakładce Szkoła dla Rodziców opiekunowie znajdą informacje i porady, jak wspomóc dziecko w nauce pisania oraz w jaki sposób ergonomiczne przybory szkolne mogą ułatwić dziecku pierwsze kroki w szkole. oraz (odkryj stronę)
Źródło: TBWA sp. z o.o.
Opracowanie: Marta Białasiewicz
19-01-03 07:16:05