X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Prosty sposób na urozmaicenie wnętrza

Dekoracje DECOSA
Opracowanie: DECOSA
Źródło: DECOSA
Dekoracyjne listwy, rozety i sztukaterie to prosty sposób na urozmaicenie każdego wnętrza. W tym sezonie projektanci marki DECOSA proponują nam małe ozdoby ścienne z nowej serii dekoracyjnej 3-D Wandtatoos. Sześć wzorów dekoracyjnych pozwoli na ciekawą aranżację wnętrza - zarówno nowoczesnego, jak i w stylu retro.

Nowe dekoracje Decosa firmy Saarpor zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które kochają urozmaicać swoje mieszkanie małymi dodatkami oraz nieustannie szukają pomysłów na ciekawą odmianę wnętrza. 3-D Wandtatoos to małe polistyrenowe elementy dekoracyjne w kształcie m.in.: róży, hibiskusa, lilii i motyla. Wzory, w zamyśle projektantów, mają uniwersalny charakter. Każdy z nich pasuje do wnętrza w stylu nowoczesnym, klasycznym czy eklektycznym.

Nie tylko na ścianę
Te niepozorne dekoracje dają nieograniczone możliwości stylizacji wnętrza. Najprostsze z nich to pojedyncze lub symetryczne wzory naścienne i sufitowe np.: jako element dopełniający tapety w stylu retro lub (zobacz http://www.aristar.pl/) klasyczne stiuki i trawertyny. Świetnie sprawdzają się także jako dodatkowa ozdoba wokół rozet sufitowych, czy element dekoracyjny drzwi, szafek lub wezgłowia łóżka. Miłośnicy nowoczesnych rozwiązań mogą eksperymentować z różnymi wzorami przestrzennymi przechodzącymi przez narożniki ścian oraz sufitu.

Żyj kolorowo
Dekoracje DECOSA 3 D WANDTATOOS
Opracowanie: DECOSA
Źródło: DECOSA
Wiele dodatkowych możliwości stylizacyjnych uzyskamy przez eksperymentowanie z samodzielnym malowaniem dekorów i tworzenie różnych zestawień kolorystycznych. Do najmodniejszych należy obecnie malowanie sztukaterii o dwa odcienie ciemniej od koloru ściany. Zawsze dobrze wypadają też zestawienia mocno kontrastowe. Osoby mające wnętrza w stylu retro, śródziemnomorskim lub rustykalnym mogą zastosować na dekoracjach efekt przecierania, marmuru lub patynowania. Dekoracje 3-D Wandtatoos to także świetny sposób na urozmaicenie pokoju dla dzieci i wspólną zabawę przy ich kolorowaniu. Do montażu pomalowanych dekoracji używamy bezrozpuszczalnikowego kleju do styropianu lub dwustronnej taśmy klejącej.
Opracowanie: Rafał Smoliński
19-04-12 07:20:03