X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Blogerki pokochały biżuterię diva

Blogerki pokochały biżuterię diva
Opracowanie: Monika Dąbrowska
Źródło: Monika Dąbrowska
Marka diva zaprosiła do współpracy znane polskie blogerki w ramach akcji „Street Photo z marką diva”. Charlize Mystery, Jestem Kasia, Glamourina i Baglady wzięły udział w sesji zdjęciowej, w której zaprezentowały dwie, wakacyjne stylizacje w klimacie letnich festiwali oraz wieczoru w mieście.

W letnie popołudnie grupa najpopularniejszych polskich blogerek modowych spotkała się na sesji zdjęciowej „Street Photo z marką diva”. Karolina – Charlize Mystery, Kasia – Jestem Kasia, Natalia – Glamourina i Magda – Baglady pojawiły się w Warszawie na zaproszenie divy, by pokazać swoje pomysły na biżuteryjną, wakacyjną stylizację. Tematem sesji były bowiem letnie festiwale i wieczór w mieście.

Blogerki pokochały biżuterię diva
Opracowanie: Monika Dąbrowska
Źródło: Monika Dąbrowska
„Bardzo cieszymy się ze wspólnej akcji z blogerkami. Cenimy ich styl, gust oraz wyczucie trendów, tym bardziej jesteśmy dumni z tego, że nasza biżuteria przypadła im do gustu” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Każda z uczestniczek wcześniej przygotowała stylizację, by następnie uzupełnić je o biżuterię diva. Dziewczyny miały nieograniczony wybór ozdób, dzięki czemu każda z nich mogła wybrać kolczyki, bransolety czy naszyjniki w swoim stylu. Warto podkreślić, że blogerki prezentują odmienny styl: od minimalistycznego do kolorowego i odważnego stylu etno. Mimo to każda z nich znalazła ozdoby pasujące do indywidualnej stylizacji.

„Zapewniliśmy uczestniczkom akcji szeroki wybór biżuterii zarówno z najnowszych kolekcji dostępnych w sklepach, jak i wzorów z firmowego showroomu” – dodaje Aneta Śliwa.

Blogerki pokochały biżuterię diva
Opracowanie: Monika Dąbrowska
Źródło: Monika Dąbrowska
Biżuteria diva to australijska marka, znana na całym świecie, dla której pracują najlepsi projektanci z Londynu, Mediolanu czy Paryża, współpracujący z takimi sieciami sklepów odzieżowych, jak: Top Shop czy Dorothy Perkins. Dostarcza różnorodną biżuterię, regularnie wprowadzając krótkie kolekcje w najmodniejszych odsłonach. Nowa kolekcja dostępna jest w sklepach, w niewielkich ilościach, przez okres jedynie sześciu tygodni, co zachęca do szybkich decyzji i śledzenia nowości. Dodatkowo atrakcyjna cena sprawia, że każda kobieta w sklepach diva może codziennie znaleźć coś dla siebie.
Źródło: 38PR
Opracowanie: Pola Chrobot
20-09-04 07:18:25