X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nowatorska kolekcja biżuterii Marka Wójcickiego

bransoleta
Opracowanie: Marek Wójcicki
Źródło: Kate&Kate
W Kate&Kate jest już dostępna nowa, jesienna kolekcja Marka Wójcickiego – jednego z najbardziej utalentowanych polskich designerów biżuterii, którego styl docenił m.in. Christian Lacroix, Thierry Mugler, Ungaro, a także Swarovski.

Kolekcja jest wyjątkowa pod każdym względem. Zachwycająca w swej kolorystyce, ale też bardzo funkcjonalna, praktyczna i wielozadaniowa. Dzięki swej multibiżuterii Marek Wójcicki kreuje kolejną odsłonę kobiecości Kate&Kate – zmienną, szukającą nowych wyzwań, ale posiadającą swój własny niepowtarzalny styl.

biżuteria
Opracowanie: Marek Wójcicki
Źródło: Kate&Kate
Marek Wójcicki jest najbardziej rozpoznawalnym polskim projektantem biżuterii, pracującym z największymi domami mody na całym świecie. Na stałe współpracuje ze Swarovskim, dla którego tworzy kolejne kolekcje biżuterii. Wielu designerów wyprzedza w swej wizji o dwa sezony, już teraz czerpiąc inspirację z tego, co będzie modne w światowej biżuterii wiosną i latem 2012.

W jego jesiennej kolekcji pojawia się więc charakterystyczna złota siatka cotte de maille, praktyczne kolczyki i pierścienie, których elementy, w zależności od okazji i nastroju, można odczepiać, bądź ze sobą łączyć, a także kolorowe kryształy, które w tym sezonie są wyjątkowo ostre w swej formie.

biżuteria
Opracowanie: Marek Wójcicki
Źródło: Kate&Kate
„Kolekcja Marka Wójcickiego jest doskonałym uzupełnieniem jesiennych propozycji biżuterii Kate&Kate. Jej nowatorstwo i nawiązanie do wiosny widać w kwiecistym motywie – Iconic Flowers, pojawiającym się w każdym elemencie kolekcji – naszyjniku, kolczykach, pierścieniu czy bransolecie. Nowa kolekcja to także potrzeba nadania biżuterii zupełnie nowego wymiaru. Stąd pomysł na multibiżuterię, którą w zależności od naszych potrzeb, okazji, nastroju możemy dostosowywać odczepiając, bądź dodając do niej kolejne elementy. To genialne rozwiązanie dla kobiet, które kochają zmiany” – powiedziała Katarzyna Rychlewska, właścicielka Kate&Kate.

biżuteria
Opracowanie: Marek
Źródło: Kate&Kate
W kolekcji Marka Wójcickiego znaleźć można zarówno długie naszyjniki zwieńczone charakterystycznym dla projektanta asymetrycznym elementem z wielobarwnych kryształów, jak i bransoletki, kolczyki oraz pierścienie. Największą nowością są natomiast propozycje cotte de maille, zbudowane na złotej siatce, wyplecionej z cienkich łańcuszków, zwieńczone dużymi kryształami w trzech kolorach.

Ceny biżuterii z kolekcji Marka Wójcickiego wahają się od 450 do 1600 zł.
Więcej informacji o biżuterii Kate&Kate znaleźć można na stronie:
Źródło: 38PR
Opracowanie: Magdalena Juźwiak
18-06-22 15:20:29