X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

550 Fly: najnowszy projekt ze stoczni Galeon

jacht
Opracowanie: Galeon
Źródło: Galeon
Najnowszy projekt ze stoczni galeon nosi nazwę 550 Fly i już pierwsze wizualizacje pokazują, że będzie to wyjątkowy model. Dynamiczna linia zaprojektowana przez pracownię Tony’ego Castro idzie tu w parze z przemyślanym i luksusowym wnętrzem. Dzięki doskonale rozplanowanej przestrzeni, na wszystkich trzech pokładach znajduje się niespotykana ilość miejsca do wykorzystania na relaks, pracę i zabawę.

Z zewnątrz, uwagę przyciąga przestronny pokład fly z obszernymi materacami do opalania, funkcjonalnym barkiem oraz stołem jadalnym z aż ośmioma miejscami do siedzenia. Salon na głównym pokładzie oddzielony jest od kokpitu barkiem oraz częściowo chowanymi szklanymi drzwiami, dodatkowo istnieje możliwość wyboru pomiędzy kajutą dla załogi a garażem mogącym pomieścić nawet RIBa.
Doskonałe wyważenie i niski środek ciężkości w połączeniu z najlepszymi silnikami z oferty Volvo Penta i MAN, gwarantują pewne prowadzenie i niesamowite osiągi w każdych warunkach. Znajdująca się na wyposażeniu opcjonalnym hydrauliczna platforma rufowa poradzi sobie z szeroką gamą sprzętu wodnego takiego jak skutery czy pontony.

jacht
Opracowanie: Galeon
Źródło: Galeon
Dzięki dużej powierzchni okien całe wnętrze oświetlone jest naturalnym światłem a do dyspozycji gości znajduje się aneks kuchenny, dwie wygodne kanapy oraz jadalnia z dużym stołem i ośmioma miejscami, idealnie nadająca się na wspólne posiłki z rodziną i przyjaciółmi. Wykończenie wnętrza ustalane jest indywidualnie a wiele z dostępnych linii zawiera egzotyczne drewna i najwyższej jakości tapicerkę skórzaną.

Pod pokładem jachtu znajdują się trzy pełnowymiarowe kabiny z miejscami do spania dla sześciu pasażerów oraz mnogością schowków na bagaże. W głównej kabinie znajdziemy podwójne łóżko, toaletkę do makijażu oraz wygodny szezlong a także oddzielną łazienkę z pełnowymiarowym prysznicem. Przestronna kabina dziobowa również wyposażona jest w duże łóżko oraz osobny dostęp do łazienki współdzielonej z kabina gościnną, w której znajdziemy ciekawy system przesuwanych i łączonych łóżek. Szczególna uwaga została położona na zapewnienie odpowiedniej przestrzeni nad głową w każdym pomieszczeń.
Źródło: Galeon
Opracowanie: Maciej Samet
20-02-07 07:10:05